Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Aeon Flux – Beyaz TV Saat: 19.30

Başrolde Oscarlı oyuncu Charlize Theron’un yer aldığı, epik bir bilim kurgu… Günümüzden 400 yıl sonra… Yıl 2415… Bir virüsün, insan ırkını yok olmanın eşiğine getirmesinden bu yana tam dört yıl geçmiştir. Kuralları Trevor Goodchild’ın koyduğu Bregna adlı şehirde, sadece beş milyon kişi hayatta kalmıştır. Ancak Aeon adındaki bir kadın suikastçi, Goodchild’ın rejimini yıkmaya çalışılmaktadır. Bir çare bularak insanlığı bu virüsten kurtaran Goodchild’e suikast düzenlemeyi planlayan Aeon için, daha keşfedilmeyi bekleyen birçok sır vardır.
___

Bir Böceğin Hayatı – Disney Channel Saat: 19.45

Karınca Adasının sakinleri kışa hazırlanmanın yüksek temposuyla durup dinlenmeden çalışırlar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi yaz aylarında Hopper adlı zorba bir çekirgenin başını çektiği çekirge sürüsüyle yiyeceklerini zorunlu olarak paylaşırlar. Bu durum barışsever karınca halkı için dayanılmaz bir hal alır ve Karınca Flik buna başkaldırır.
____

Görev 44 – Beyaz TV Saat: 21.00

Tes ve onun iki suç ortağı Kara ile Dawn, alacakları bir paketi patronları Mel’e iletmek için görevlidirler. Son işlerini tam bir fiyaskoya dönüştüren ekibe, bu kadar büyük bir uyuşturucu teslimatı için sorumluluk verilmesi garip gelse de, patron Mel’dir ve dediğini yapacaklardır.Fakat yaşadıkları yerden kilometrelerce uzakta olan teslimat yeri ve bekledikleri saatte bir türlü gelmeyen teslimatçı, üç genç kadını şüphelendirir. Kafedekilerden bilgi almak için silahlarına sarılırlar ama bu sadece, işleri daha da karıştıracaktır.
___

Can Tertip – TV 2 Saat: 22.00

Bütün hayatını aylaklıkla geçiren Şakir ve tek hayali askerlik yapmak olan İlyas’ın yolları aynı asker ocağında kesişir.

Saf bir Anadolu çocuğu olan İlyas’ın bu özelliğini fark eden Şakir, başındaki büyük beladan kurtulmak için ne yapıp ne edip İlyas’ı kandırarak askerden kaçmaya ikna eder. İkili, komutanları Yüzbaşı Yılmaz´ın makam arabasını gasp ederek askerden kaçarlar. Durumu kendisine yediremeyen Yüzbaşı Yılmaz da onların peşine düşer.

Şimdi İstanbul yolunda Şakir ve İlyas, peşlerinde Yüzbaşı Yılmaz´la maceralı bir yolculuğa başlarlar.
___

Evrim – Show TV Saat: 23.30

Bilim adamı Will, istedikleri teknolojik yardımı yapmadığı için bir terörist grubun saldırısına uğrar ve cinayete kurban gider. Kendisi gibi bilim adamı olan eşi Evelyn, Will’in beynini gelişmiş bir süperbilgisayara entegre eder. Will’in bedeni ölmüştür ama beyni eşiyle yeniden iletişime geçer. Dahası Will, bağlı olduğu bilgisayardan internet aracılığı ile tüm dünyayı yaklaşan terörist tehlikeye karşı uyarmaya başlar. Fakat terörist grup Will’in hala hayatta olduğunu fark edince, super-bilgisayarı yok etmek için harekete geçerler…
___

Günün Yabancı Dizileri

19.00 FX Last Man Standing

19.25 FOXLife How I Met Your Mother?

19.35 FOXCRIME CSI

19.50 FX The Good Wife

20.15 FOXLife This Is Us

20.30 FOXCRIME MacGyver

21.10 FOXLife Madam Secretary

21.25 FOXCRIME NCIS

21.30 FX The Last Man on Earth

22.00 FX Baskets

22.05 FOXLife The Late Late Show With James Corden

22.20 FOXCRIME Prison Break

22.30 FX Sleepy Hollow

23.00 FOXLife The Affair

00.00 FOXCRIME Rosewood

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Arka Sokaklar

20.00 Star TV Kiralık Aşk

20. 00TRT 1 Sevda Kuşun Kanadında

20.00 ATV Aşk ve Mavi

20.00 FOX Muhteşem Yüzyıl Kösem

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up