Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

12 Tuzak 2: Kanunsuz – Beyaz TV Saat: 19:30

Nick Malloy, acil serviste tekniker olarak çalışmaktadır. Ancak bir gün kendini, bir psikopatın geçmişi ile alakalı 12 rauntluk oyunu içerisinde bulur. Zamanı kısıtlı olan Nick, bir yandan karısının hayatını kurtarmak, bir yandan da olabilecek korkunç olayları durdurmak için, bu adamın neden kendisini seçtiğini öğrenmek zorundadır.
___

Adaletin Peşinde – Beyaz TV Saat: 21.00

Silahlı saldırı sırasında iyi ve dürüst polisin ölmesini sıradan bir terör hareketi olarak yazan polis departmanı büyük bir hata yapmıştır. Öldürülen polisin babası özel güç eğitimi almış eski bir sokak dövüşçüsü Simon Ballister’dir. Ballister, bu hatanın farkına varınca, oğlunun intikamını almaya karar verir. Oğlunun katilini bulmak için şehrin en kötü bölümüne gider. En belalı çetelerin olduğu bu bölgede Simon katili bulmaya yemin eder ve hiçbir şey onu durduramaz.
___

Kararsız – TV 2 Saat: 22.00

Kristen ve oğlu Oliver muhteşem mahallelerine yeni taşınmışlardır. Henüz boşanmış olan Kristen, oğlu Oliver’ın yeni çevresine adapte olmasına yardımcı olmaya çalışır. Eski bir futbolcu olan Justin’le tanışırlar. Justin yakışıklılığı ve tavırlarıyla Kristen’i etkiler. Ancak eski kocası Jason’ın tehditleri karşısında Justin’den oğluna göz kulak olmasını ister ve konuk evinde kalması için ısrarcı olur.

Ancak Kristen mahallede yeni olduğunu bilen biri tarafından takip edilmektedir. Garip ve tehlikeli olaylar yaşanmaya başlar, güvenilecek kimse yoktur. Acaba Kristen, Justin’ı hayatlarına dahil ederek büyük bir hata mı yapmıştır?
___

Taş Mektep – Show TV Saat: 23.45

Sakarya Savaşı’nda 63 son sınıf öğrencisinin tamamının şehit olması nedeniyle o yıl mezun veremeyen Kayseri Lisesi öğrencilerinin öyküsü. Memleketin durumu günden güne kötüye gitmekte, işgâller artmaktadır. Mehmet ve arkadaşları öylece durup düşmanın gelmesini mi bekleyeceklerdir. Vatanı savunmak onların da hakkıdır. Okulda toplanarak cepheye gitmeye karar verirler.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up