Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Kar Köpekleri – Disney Channel Saat: 19.45

Miamili bir diş hekiminin, Alaska’da kendisine miras kalan kızak köpekleriyle yaşadığı keyifli macera.
___

Recep İvedik 4 – TV 8 Saat: 20.00

Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almak ister. Ancak kendi yöntemleriyle arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi Maldivler’de yapılan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulur.

____

Muna – TRT 1 Saat: 20.00

Henüz 6 yaşındaki Gazzeli Muna ve ailesinin yaşadığı ev, İsrail askerlerinin ani baskınına uğrar. Gece baskını sırasında mutfak dolabına saklanarak askerlerden kurtulan Muna, sabah olduğunda evde yapayalnız olduğunu fark eder. Sokaklarda dolaşarak ailesini aramaya başlayan Muna’yı Yeryüzü Doktorları ekibindeki gönüllü doktorlarından biri olan Ela bulur. Ela bu küçük kıza yardım edip ailesini bulmaya kararlıdır.

___

Kan Kardeşler – TV 2 Saat: 22.00

Politikacılar, zengin fabrikatörler, fahişeler ve gansterlerin ele geçirdiği Şangay tam bir modern Babil’dir.Üç toy genç, daha iyi bir hayat umuduyla büyük şehre gelir. Her biri burada kaderiyle yüzleşecektir. Ancak her üçünün de seçeceği farklı yollar onları aynı yere götürecektir: suç dünyası. Yasak bir aşk, dostun dosta, kardeşin kardeşe düşmen olmasına neden olacaktır. Masumiyet günleri bitmiştir. Kang, Fung ve Xiao Hu artık erkek gibi davranıp kendi seçimlerinin arkasında durmak zorundadırlar.

___

Hızlı ve Öfkeli 4 – ATV Saat: 22.30

Los Angeles sokaklarında yeni bir suç dalgası başlamıştır. Kaçak yaşayan eski dolandırıcı Dominic Toretto ile ajan Brian O’Conner arasındaki eski husumet yeniden alevlenir. Ancak ortak düşmanı saf dışı etmenin başka yolu olmadığı için birbirlerine güvenmek zorundadırlar. Omuz omuza mücadeleye girişen ikili, intikam almanın en iyi çaresini bulmuştur: Direksiyon başındayken en yüksek limitleri zorlamak… Los Angeles caddelerinden Meksika çöllerine uzanan bir macera onları beklemektedir.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up