Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Mandıra Filozofu – Kanal D Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Mustafa Ali’nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla’nın Çökertme Köyü’nün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali, burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir iş adamıdır ve yeni projesi için Çökertme Köyü’ne gelir. Amacı Mustafa Ali’nin sahip olduğu araziyi satın alıp, yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul’dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.
__

Bang Bang – ATV Saat: 20.00

Saat : 21:15 – 00:30 (195 dakika)

Bir bankada çalışan Harleen Sahni, yakışıklı ve enerjik bir adam olan esrarengiz Rajveer Nanda ile tanıştığında birlikte yaşayacakları macera da başlar. Harleen kendisini patlayan uçaklar, araba kazaları ve kurşun yağmuru altında bulur. Rajveer, oldukça hoşlandığı Harleen’?e kendisinin iyi biri olduğunu göstermeyi istemekteyken, Harleen gerçekten ona güvenebilecek midir? Daha da önemlisi mermiler havada uçuşurken bu nasıl mümkün olacaktır?

Geri Dönüş – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Tommy, Corey, Benny ve diğer grup üyeleri, 80ler’in başarılı gruplarından Boytown’u, yeniden bir araya getirmeyi denerler. Ama artık hepsi 30’larının sonundadır ve insanların hala onları aynı ilgiyle karşılayıp karşılamayacağı konusu ise tam bir muammadır. Eskiden yarattıkları sihri tekrar kazanmaya çalıştıkça kendi masallarını yazarlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up