Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı Ve Dolap – Disney Channel

Saat : 19:45 – 22:20 (155 dakika)

İkinci Dünya Savaşı sırasında Almanların Londra’ya düzenlediği hava saldırılarında Peter, Susan, Edmund ve Lucy adlı dört çocuk ailelerinden ayrı düşerler. Güvenlik amacıyla ülkelerine gönderilen Peter, Susan, Edmund ve Lucy, orada sihirli bir gardrop bulurlar. Gardrobun içine girince Narnia adlı mistik bir ülkeye geçiş yaparlar. Bir zamanlar barış ve huzur dolu bir ülke olan Narnia’nın özelliği konuşan canavarların, cücelerin ve devlerin ülkesi olmasıdır. Ancak, şeytani güçlere sahip Beyaz Cadı tarafından dondurulmuştur. Küçük dostlarımız büyüyü bozup Narnia’yı eski haline getirmek için bir aslandan yardım alırlar.
___

Düğün Dernek 2 Sünnet – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 00:15 (255 dakika)

İlk filmde oğlunun düğününü yapan İsmail, bu kez torununun sünnet düğünü için kolları sıvar. Ekip tekrar bir araya gelir ve işler iyice karışır. Sünnet düğünü şehir çapında bir hadise halini almıştır. İşler sarpa sarar ve acele düğüne aşk bile karışır.
___

İçimizdeki Düşman – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:45 (105 dakika)

Genç idealist teğmen bağımsızlığı için Fransa’ya karşı savaşan Cezayir’de göreve gönderilir. Hayatla ilgili umutlarını yitirmiş bir gazi ve kendi birliğine katılan yerli bir çocukla arkadaş olur. Tarihi gerçeklere dayanılarak çekilen Intimate Enemies, savaşa modern bir bakış sunarak askerlerin tutuklulara işkence etmesinin altında yatan nedenleri de araştırıyor.
___

Not: Kanallar yayın akışlarında değişikliğe gidebilir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up