Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Asteriks: Roma Sitesi – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)

Julius Cesar, Galya kentinin yakınlarına yeni bir şehir inşa ederek, zamanla tüm Galya’yı Roma kolonisi haline getirmeyi planlamaktadır. Ceasar’ın niyetini anlayan Asterix ve Obelix, onu engellemek için müthiş bir mücadele başlatırlar. Ancak inşaatı durduramazlar. Romalı’lar yeni kente yerleşmeye başladıkça, Galya ile aralarında sorunlar yaşanır. Asterix ve Oburix, çok geç olmadan duruma müdahale etmelidir.
___

Özgürlük Yolu – TV 8 Saat: 21.45

Saat : 21:45 – 00:15 (150 dakika)

1939 yılında, hapis tutuldukları Sibirya esir kampından kaçmaya karar veren bir grup mahkum; Sibirya’yı, Gobi Çölü’nü ve son olarak da Himalayalar’ı geçerek yaklaşık 4000 mil yol kat edeceklerdir. Bu yolculuk boyunca kar ve kum fırtınaları, sivrisinekler, açlık ve susuzluk ile mücadele eden insanların özgürlük için göze aldığı inanılmaz macerada Collin Farrell, Ed Harris ve Jim Sturgess gibi güçlü oyuncular yer alıyor.
___

Tehlikeli Atlayış – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:45 (105 dakika)

Çok yakın arkadaşlardan oluşan bir grup, Alaska’da bulunan çok tehlikeli bir zirveden aşağıya kayacak ilk grup olmak istemektedir.
____

Son Şövalyeler – Star TV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 02:30 (165 dakika)

Yıllar süren savaşlar sonrasında imparatorluğun hüküm sürdüğü topraklarda yeni bir düzen kurulur ve bazı yasalar çıkartılır. İmparatorluk bölgesine dahil sayılan Lord Bartok’un bölgesindeyse, savaşçılar hala şehrin isyancıların bastırılmasıyla uğraşmaktadır. Tüm bunların tepesinde Lord’una sadakatine şüphe duyulmayan, karanlık bir geçmişe sahip şovalye Komutan Raiden vardır. Sahip olduğu geniş yetkileri haraç kesmek için kullanan Bakan’dan elçiyle bir haber gönderilir. Bakan, Lord’a saraya haraç kesmek için davet yollar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up