Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Tutmayın Beni – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Güvenlik Fikret karakteriyle, ilk kez bir kadın kahramanın aksiyon ve komedi dolu hikâyesini anlatan Tutmayın Beni’de güvenlikçiyi Bala Atabek canlandırıyor.

Film, AVM’de güvenlik görevlisi olan Fikret’in komik maceralarını konu alıyor.
___

Hayalet Sesler 2 – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:45 (105 dakika)

Ölümden kıl payı kurtarılan Abe, bir süre sonra hayatının artık eskisi gibi olmadığını fark eder. Yaşamla ölüm arasında kaldığı dakikalarda farkında olmadan insanların ölümlerini görebilme yeteneği kazanmıştır. Ancak bu yetenek onun için tam bir dezavantajtır. Doğanın yazgısını engellemeye çalışmanın bedelini çok ağır ödeyecektir.
___

Adana İşi – FOX TV Saat: 22.30

Saat : 22:30 – 00:15 (105 dakika)

Maksut ve Şimşek, Adana’da tesisatçılıkla hayatlarını kazanan iki çalışandır. Bir yılbaşı gecesi bankada sıkıntı yaratan bir su tesisatını tamir etmekle görevlendirilirler. Fakat öyle bir iş yaparlar ki yanlışlıkla bankanın kasa dairesinin duvarı yıkılır! İkili şimdi banka kasasındaki paralarla baş başadır! Hayatlarını zar zor idame ettirirken, fakirlikten kurtuluş yolunu bulduklarına inansalar da bu para onlara bolca bela getirecektir!
___

Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı – ATV Saat: 23.20

Saat : 23:20 – 01:05 (105 dakika)

Sean Boswell, annesi ile birlikte yaşayan asi ve mutsuz bir gençtir. En büyük tutkusu yasa dışı yapılan araba yarışlarıdır. Bu tutkusu, kendisini pek çok defa yerel yetkilerle karşı karşıya getirir, her seferinde hapse girme riski daha da artar. Annesi bu durum karşısında çok endişelidir. Oğlunun hapse girmesini engellemek için onu babasının yanına, Tokyo’ya göndermek konusunda kararlıdır. Çünkü babası askerdir ve oğlunu kontrol altında tutabilecek tek kişidir. Sean, Tokyo’da hiç tanımadığı bir kültür ile karşılaşınca daha da mutsuz olur. Ancak bir gün Twinkie ile tanışınca hayatı değişir, kendisini Tokyo’daki drift yarışlarının merkezinde bulur. Drift yarışları, sokak yarışlarından çok daha heyecanlı ve adrenalin doludur.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up