Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Hayalet Sesler – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 22:00 – 23:45 (105 dakika)

Jonathan Rivers’ın eşi Anna, bir cinayete kurban gitmiştir. EVP (Electronic Voice Phenomenon) hakkında bilgi edinen Jonathan eşiyle iletişim kurmayı dener. Jonathan, Anna’nın, başka cinayetlerin önlenmesi için kendisine ulaşmaya çabaladığını düşünür. Jonathan, EVP’nin tehlikeli dünyasında araştırma yapmaya devam ettikçe sadece katili rahatsız etmez, aynı zamanda öteki dünyadaki ölülerin de huzurunu bozar. Artık, Jonathan’ı öldürmek isteyen birden çok ölü vardır. Kendini EVP’ye fazlasıyla kaptıran Jonathan’ın gerçek dünyayla olan bağı da zarar görmeye başlar. Bir kitapçı dükkanı işleten Sarah Tate, onun bu araştırmasında tek yardımcısı olacaktır.
___

Ölüm Ağı – Show TV Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 01:45 (120 dakika)

Gizemli bir grup, sadist bir girişim başlatır. Genç kadınları kaçırırlar ve onları avlama hakkını, kana susamış milyonerlere açık artırma ile satarlar. Aynı zamanda bu avı tüm dünyanın görmesi için Dark Web’ten yayınlarlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up