Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Süper Köpek – Disney Channel Saat: 19.45

Saat : 19:45 – 21:30 (105 dakika)

Bir laboratuar kazası sonucu üstün güçlere sahip olan Shoeshine adlı köpeğin bu sırrından sadece Jack haberdardır…
____

8 Saniye – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 00:15 (255 dakika)

Esra çocukluğundan bu yana sıra dışı rüyalar gören ve gördüğü rüyaların gerçekleşmesi nedeniyle dehşete kapılan bir genç kadındır. Hedefi ise çocukluğundan itibaren kendine rüyalarında eşlik eden ve yol gösteren gizemli adamı bulabilmektir. Esra maruz kaldığı her baskıya karşın elinden geleni yapıp çocukluk korkularından kurtulmaya, özgürlüğünü kazanarak hayatla barışmaya çalışacaktır.
___

Nasıl Olacak – TV 2 Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 23:30 (90 dakika)

Arthur, çok zor bir dönemden geçmekte olan ve kim olduğu, ne yapmak istediği hakkında en ufak bir fikri olmayan bir gençtir. Sevgilisinden ayrılıp ailesinin yanına taşınmak zorunda kalınca amcasından miras kalan parayla Kanada’dan bir yaşam koçu getirtir ve ondan kendini normal biri yapmasını ister. Ancak işler hiç de umduğu gibi gitmez.
___

Kırıntılar – TRT 1 Saat: 23.00

Saat : 23:00 – 01:00 (120 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : , Esed Akçilad
IŞİD militanlarının Türkiye’de tedavi edilmekte olduğu haberini yapmak için İskenderun’da bir hastaneye gelen Elif, aradığı kanıtlara ulaşmaya çalışırken farklı bir haberin içinde ve peşinde bulur kendini. Hastanede tanıştığı 80 yaşındaki Suriyeli göçmen Noor Nine üç gündür torunu Adab’tan haber alamıyordur. Acılarla dolu hayatındaki en son isteği torununu bir daha görmek olan bu kadını mutlu etmek için, Elif ve doktor Rıza beraber Adab’ı aramaya başlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up