Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Büyük İkilem – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:45 (135 dakika)

Sadece kendi çıkarlarını ve kariyerini düşünen bir politikacı, kızının hamile olduğunu öğrenince, kızını çocuğu evlatlık vermeye zorlar. İlaç etkisi altındayken gerekli evrakları imzalayarak yeni doğan bebeğinden vazgeçen genç kız, üniversiteye başlar ve yeni bir hayat kurmaya çalışır fakat çocuğunu unutamamaktadır. Yeni tanıştığı arkadaşlarının da kendisine destek vermesiyle, nerede ve kiminle olduğunu bilmediği kızını bulmak için araştırmaya başlar.
___

Kesişme – Show TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:00 (120 dakika)

New York’lu bir serbest fon yöneticisi olan Scott ve yeni evlendiği eşi Taylor, balayı için bir çöl macerasına doğru yola çıkarlar. Ancak heyecanları kursaklarında kalacaktır çünkü Taylor, kocasının iş arkadaşı Travis ile ilişki yaşamaktadır. Scott ve Travis, çöl yolu boyunca araçlarıyla birbirlerini kovalayarak korkunç bir zincirleme trafik kazasına neden olurlar. Bu araçlar arasında, hapishaneye nakledilen elmas kaçakçısı Omar, bebeği ile yolculuk eden Audrey ve motosikleti hurdaya dönen Saleh de bulunmaktadır.
___

Doğudan Gelen Adam – TRT Saat: 23.45

Saat : 23:45 – 01:55 (130 dakika)

Tom, İngiltere’den kaçıp Amerika’ya yerleşen ve orada kendine yeni bir hayat kuran babasının izini bulmak için yola çıkar. Bir çete kuran ve Vahşi Batı’da ünlenen babası İngiliz adıyla anılmaktadır. Ancak Tom, çetenin diğer üyelerinden babasının kısa süre önce öldüğünü öğrenir. Boğa, Maymun ve Joe, ölen reislerinin vasiyetini yerine getirmek ve Tom’u kendileri gibi yetiştirmek için uğraşmaya başlar. Tom, Vahşi Batı’nın yöntemlerini uzun süre reddetse de, aşık olduğu kız yüzünden bambaşka biri olmak zorunda kalacaktır.
____

Gece – Show TV Saat : 23.45

Saat : 23:45 – 03:45 (240 dakika)

Süsen, dağılmış bir ailenin kızıdır. Babası İzmir’e taşınmalarından itibaren evi terk eder, ağabeyi Zahit de eve uğramaz olur. Süsen etrafında gelişen olaylardan çok etkilenir ve yeni bir hayata başlamak için çocukluk aşkı Yusuf ile hayatını birleştirir. Ancak evlenmek onun için kurtuluş değildir. Zamanla artan sorumluluklar ve birlikte yaşamaya uyum sağlamada sorunlar yaşarlar. Yusuf, evlendikten sonra süsen’in tanıyıp sevdiği adam olmaktan çok uzaklaşmıştır. Yine de beraber adım attıkları bu yeni hayata uyum sağlamak için birbirlerine ihtiyaçları vardır ve zorluklara birlikte karşı koymak zorundadırlar.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up