Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Makas – TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:50 (110 dakika)
 
Çocukluğu ıslahevinde geçmiş bir kader kurbanının, kendini yetiştirip yıllar sonra hayata tutunuşunu; hatta önemli yerlere gelişini hikaye eden bir filmde bir makasın can da aldığını, inanılmaz kıyafetleri de hayat verdiğini göreceğiz. Aynı zamanda bir çocukluk aşkının ilerleyen yıllarda dönüşümüne ve bir dizi cinayetin peşinden giderken geçmişte yaşanan bir tecavüzün intikamına olarak tanığı olacağız.
__

Parker – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

İşinde ‘merhametiyle’ ün yapmış hırsız Parker, paraya ihtiyacı olan insandan ‘çalmamakla’ tanınan, ahlaki değerleri de olan bir hırsızdır. Bir gün karşısına büyük bir mücevher soygunu fırsatı çıkar. Ama Parker bu teklifi önce reddeder. Ancak karşısına çıkan emlakçı Leslie’nin planı yeniden teklif etmesiyle soyguna dahil oluyor!
___

El Nino – TV 8 Saat: 22.30

Saat : 22:30 – 00:45 (135 dakika)

Nino, tekne tamiratı yaparak hayatını kazanan genç bir adamdır. Arkadaşı Compi ile bir partiden çıktıklarında Halil adında Müslüman bir genç ile karşılaşırlar. Halil’in amcası Rachid, uyuşturucu satıcısıdır. Compi’nin de ısrarı ile Nino, bir tekne ile Afrika’dan İspanya’ya uyuşturucu taşımayı kabul eder. Diğer yanda ise Jesus adında bir narkotik polisi, Ingles adında bir uyuşturucu satıcısının peşindedir. Kısa yoldan para kazanmayı umut eden Nino’yu ise hiç ummadığı olaylar beklemektedir.
__

Kanunsuzlar – Beyaz TV Saat: 21.00

Londra: günümüz. Kontrolsüz sokaklarda suçlular neredeyse kendi halinde bırakılmıştır. Irak’taki görevinden dönen emekli paraşütçü Danny Bryant (Sean Bean) ülkenin bıraktığın çok daha farklı bir yerde olduğunu görünce sarsılır. Bu konuda bir şeyler yapmaya karar verir. Tıpkı kendi gibi düşünen, iyiyle kötü arasındaki dengeyi çözmeye kararlı bir grup insanı bir araya toplar ve günahkarlara, adaletten kaçanlara hadlerini bildirmeye karar verirler.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up