Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)

How to Train Your Dragon üçlemesinin heyecan verici ikinci filmi bizi yeniden Hıçkırık ve Dişsiz’in fantastik dünyasına beş yıl aradan sonra geri götürecek. Astrid, Snoutlout ve grubun geri kalanı ejderha yarışlarında birbirleriyle yarışırken, ayrılmaz ikili yolculuklara çıkıyor, bilinmeyen yerlere gidip yeni dünyaları keşfediyor. Maceralarından biri onları yüzlerce vahşi ejderhanın ve gizemli Ejderha Sürücüsü’nün yuvası olan gizli bir buz mağarasına sürüklüyor. İki dost kendilerini barışı korumak için bir savaşın ortasında buluyor.
___

Cehennem Silahı 4 – 360 TV Saat: 20.00

Çavuş Martin Riggs ve Roger Murtaugh, yaptıkları iş için artık çok yaşlı olduklarını düşünmektedirler. Murtaugh, emekliliğini planlamaktadır. Fakat başlarını bu kez de Çin mafyasıyla belaya sokarlar. Acımasız liderleriyle Çin mafyası, Çinli bir sanatçıya sahte para yaptırıp, bu parayla mafyanın dört liderini rüşvetle hapisten kaçırmayı planlamaktadır. Murtaugh’ın kızı Rianne’in kocası Lee Butters, genç ve heyecanlı bir polis olarak ikiliye yardım eder. Bu arada Lorna hamiledir ve Riggs ile evlenmek istemektedir.
___

Ben Efsaneyim – FOX TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:00 (120 dakika)

Robert Neville, bir salgın nedeniyle tüm insanların öldüğü, kalanlarınsa mutasyona uğrayıp canavarlaştığı bir ortamda ‘normal’ kalabilen tek insandır. Giderek yalnızlığın getirdiği umutsuzlukla mücadele edemez hale gelen Neville, günün birinde genç bir kadın ve küçük bir çocuğa rastladığında hayatın kendisi için bir anlamı olabileceğini düşünmeye başlar.
___

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up