Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Biz Bir Dolaşalım – TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:05 (125 dakika)

Talihsiz yapımcı Ahmet, büyük bir fırsat yakalar. Balkanlarda yaşayan Türkler hakkında bir belgesel yapacaktır. Fakat yeterli parayı bulamayınca Yunanistan ve Makedonya’da çekmesi gereken filmi Edirne’de çekmeye kalkar ve işler çığırından çıkar.
___

Eyvah Eyvah- TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:30 (150 dakika)

Hüseyin, Çanakkale’nin Geyikli Beldesinde ninesi ve dedesiyle yaşayan bir delikanlıdır. Hayatını müzisyenlik yaparak kazanan Hüseyin’in iki büyük aşkı vardır: Biri klarneti, diğeri de sağlık ocağında görevli hemşire Müjgan… Müjgan’la ve müzikle hayatı mutlu mesut devam ederken, hiç beklemediği bir nedenle bir yolculuğa çıkması gerekir. Bu yolculuk, başta Hüseyin olmak üzere, etrafındaki bütün insanların hayatını değiştirecektir. Hatta İstanbul’da şarkıcılık yapan Firuzan’ın bile…
___

Sahte Gelin – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Lara Tyler uluslararası tanınan bir yıldızdır ve internet dünyası ile meşhur olan İngiliz yazar James Arber ile evlenecektir fakat nikahları bir paparazzi tarafından basılınca, gözlerden uzak evlenebilecekleri bir yer ararlar. Menajerleri sonunda Hegg Adası’nda eski bir şato kiralarlar ama basın bunun da kokusu alır ve gelin-damadın nikah anındaki fotoğrafını yakalamak için seferber olur. Nikahı kurtarmak için Steve ve asistanı, James’e sahte bir gelin ayarlarlar, bu sayede magazin basınını atlatmayı hedeflerler. Fakat işler bir noktada ters gider ve gerçek adam ile sahte gelin birbirlerine aşık olur!
___

Özgürlük Yolu – TV 8 Saat: 22.30

Saat : 22:30 – 00:15 (105 dakika)

1939 yılında, hapis tutuldukları Sibirya esir kampından kaçmaya karar veren bir grup mahkum; Sibirya’yı, Gobi Çölü’nü ve son olarak da Himalayalar’ı geçerek yaklaşık 4000 mil yol kat edeceklerdir. Bu yolculuk boyunca kar ve kum fırtınaları, sivrisinekler, açlık ve susuzluk ile mücadele eden insanların özgürlük için göze aldığı inanılmaz macerada Collin Farrell, Ed Harris ve Jim Sturgess gibi güçlü oyuncular yer alıyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up