Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Çifte Soygun- Beyaz TV Saat: 19.30

Rob Minkoff’un yönettiği komedi-suç filmi ”Çifte Soygun”nda (Flypaper) izleyenler, birbirlerinden habersiz olarak aynı bankayı soymaya çalışan iki grubun hikayesine tanık olacak.

Çıkan çatışma sonrası bankada rehin kalan Tripp Kennedy (Patrick Dempsey), güzel ve akıllı veznedar Kaitlin ile (Ashley Judd) yakınlaşır. Çetelerin biri profesyonellerden, diğeri de şuursuzluk derecesinde amatör olan iki saf adamdan oluşmaktadır. Ancak güvenlik sistemi, gün sonu kilidini devreye sokunca herkes binaya kilitlenir. Gece ilerledikçe şamatalı bir kedi-fare oyunu oynanacaktır.
____

Hadi İnşallah – TV 8 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (255 dakika)

Pucca 4 yıl yaşadığı Ankara’dan, 4 yıl birlikte olduğu sevgilisini kaybederek izmir’e ailesinin yanına döner, çok ama çok mutsuzdur.Babasının da zorlamasıyla bir yerel televizyon kanalıyla iş görüşmesine gider.ve “pekmez” lakabını taktığı hayatının erkeğiyle karşılaşır… Ama karşısında da zorlu bir rakibesi vardır.
____

Bitirim İkili – FOX TV Saat: 22.45

Saat : 22:45 – 01:00 (135 dakika)

Birbirlerine katlanamayan iki dedektif, Hong Kong’dan gelen bir hükümet görevlisinin kaçırılan kızını kurtarmak için güçlerini birleştirir.
____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up