Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda ne izlesem diyenler, televizyonda üç film sizleri bekliyor. Ancak en erken saat 22.00. TV 2‘de macera komedi tarzıdaki Koğuş Akademisi yerli film tercih edenler için bir seçenek. Diğer iki film ise Jason Statham‘ın oynadığı Blitz ve Bruce Willis‘in başrolünde olduğu İçimdeki Çocuk. Fragman ve konular aşağıda. Kanalların yayın akışlarında değişikliğe gidebileceğini ve Beyaz TV’nin de 19.30 ve 21.30′da film verdiğini (ama bize haber vermediğini) hatırlatalım.

Koğuş Akademisi – TV 2 Saat: 22.00

“Tek Maç” Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco çeşitli suçlardan dolayı tutuklanmış ve aynı koğuşa düşmüş, her biri kendine has eğlenceli karakterlere sahip mahkumlardır. Hapishaneye yeni atanan güzel ve seksi Müdire Kâmuran’ın çeşitli planları ve vereceği emir ile koğuşta bir tiyatro oyunu sergilemek zorunda kalacak olan mahkumlar, farkında olmadan ortak bir payda yakalayacak ve kendi sonlarının başlangıcını yazacaklardır.
____

İçimdeki Çocuk – Disney Channel Saat: 23.00

İmaj danışmanlığı yapan Russ Duritz’in esrarengiz bir olay sonucunda sekiz yaşındaki haliyle tanışmasıyla hayatı altüst olur . Küçük Rusty tatlı bir çocuktur ama zaman zaman sergilediği beceriksizlik ve sakarlıklarıyla Russ’a geçmişiyle ilgili acı dolu anıları tekrar yaşatmaktadır. Çünkü 40 yaşına geldiğinde saygın bir meslek ve yaşam sahibi olan Russ’un çocukluğu sanıldığı kadar sorunsuz geçmemiştir.
____

Ölümcül Takip – Show TV Saat: 23.00

Uzlaşması zor, başına buyruk dedektif Brant, polisleri hedef alan bir seri katili yakalamak üzere kendisinin tam da zıttı polis memuru Porter Nash ile işbirliği yapmak zorunda kalır. Brant, zaman ilerledikçe kendisinin de hedef olduğunu fark edecektir.

Günün Yerli Dizileri

20.00 Kanal D Arka Sokaklar

20.00 Star TV İstanbullu Gelin

20.00 ATV Aşk ve Mavi

20.00 TRT1 Payitaht Abdulhamid

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up