Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Bu akşam televizyonda hangi filmi izlesem diyenler, televizyonda hangi filmler var diyenler için menü biraz dar. Beyaz TV’de soygun ve aksiyon türünde Catch 44, Disney Channel’da ise Bruce Willis’in oynadığı The Kid üç seçenekten ikisi.

Catch 44 – Beyaz TV Saat: 19.30

Tes ve onun iki suç ortağı Kara ile Dawn, alacakları bir paketi patronları Mel’e iletmek için görevlidirler. Son işlerini tam bir fiyaskoya dönüştüren ekibe, bu kadar büyük bir uyuşturucu teslimatı için sorumluluk verilmesi garip gelse de, patron Mel’dir ve dediğini yapacaklardır.Fakat yaşadıkları yerden kilometrelerce uzakta olan teslimat yeri ve bekledikleri saatte bir türlü gelmeyen teslimatçı, üç genç kadını şüphelendirir. Kafedekilerden bilgi almak için silahlarına sarılırlar ama bu sadece, işleri daha da karıştıracaktır.

____

İçimdeki Çocuk – Disney Channel Saat: 19.45

İmaj danışmanlığı yapan Russ Duritz’in esrarengiz bir olay sonucunda sekiz yaşındaki haliyle tanışmasıyla hayatı altüst olur . Küçük Rusty tatlı bir çocuktur ama zaman zaman sergilediği beceriksizlik ve sakarlıklarıyla Russ’a geçmişiyle ilgili acı dolu anıları tekrar yaşatmaktadır. Çünkü 40 yaşına geldiğinde saygın bir meslek ve yaşam sahibi olan Russ’un çocukluğu sanıldığı kadar sorunsuz geçmemiştir.
____

Asi Gençler – TV 2 Saat: 22.00

Lenexa’da birlikte son yazlarını geçiren 5 arkadaşın hikayesi…

Yıkıcı bir sır gün ışığına çıkıyor ve 5 arkadaş aralarındaki bağın ne kadar sağlam olduğunu sınarken, bu dostluğu koruyup aynı zamanda hayatlarına devam edebilmek için her ne pahasına olursa olsun mücadele etmeye başlıyorlar.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up