Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Bu akşam televizyonda hangi filmler var, hangi filmi izlesem diyenler. Bu akşam Türkler Çıldırmış Olmalı ve G.O.R.A. yerli filmlerden. Sır Perdesi ile Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı ise yerli filmlerden. Kanallar yayın değişikliğine gidebilir, bunu da unutmayalım.

G.O.R.A. – Show TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)

Anadolu’nun turistik kentlerinden birinde ticaret yapan Arif, uzaylılar tarafından kaçırılıp, onların gezegenine götürülür. Gönlünü gezegenin prensesi Ceku’ya kaptıran kahramanımız, canını dişine takıp gezegenden kaçmak için çabalar. Bunun için de uzaylıların komutanı Logar’a karşı zorlu bir mücadele başlatması gerekecektir.
___

Sır Perdesi – TV 2 Saat: 22.00

Jack Bishop’un dört dörtlük hayatı, küçük kızının ansızın ortadan kaybolmasıyla bu soruların ekseninde dönmeye başlar. Jack, eskiden bağlı olduğu La Santa Muerte’nin bu işle bir alakası olduğunu düşünür ve kızını bulmak için bir medyumdan yardım alır. Ancak bazı şeyler kurcalamış olması çok da iyi sonuçlar doğurmaz!.
____

Türkler Çıldırmış Olmalı Show TV Saat: 22.00

Saat : 22:00 – 00:00 (120 dakika)

Türkler Çıldırmış Olmalı filmi Türkiye’nin en zengin işadamının ailesi ile dünya turuna çıkması ve Güney Afrika kıyılarında Somalili korsanlar tarafından kaçırılması ile başlıyor. Korsanlar iş adamı için Türkiye’den yüklü miktarda fidye istiyorlar. Türk Hükumeti de iş adamının kurtarılması için askeri bir tim gönderilmesine karar veriyor. Ancak bir diplomatın önerisi dikkate alınarak uluslararası ilişkilerin hassas dengesi sebebi ile bu iş için resmi bir tim değil de ‘Her Türk asker doğar’ sözünden yola çıkarak illegal bir tim oluşturuluyor.
___

Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı – ATV Saat: 23.30

Saat : 23:30 – 01:45 (135 dakika)

Dünyanın pek çok bölgesinde yıllardır karşılaştığımız UFO olayları yaşanmıştı ama 2011 yılında, eskiden sadece görülen ve kaydedilen bu görüntüler, dünyamızın tanımlanamayan güçlerin saldırısı altında kalmasıyla acımasız ve korkunç bir gerçek halini alır. İnsanlar dünya metropollerinin yıkılışını izlerken, ABD’nin Los Angeles kenti kimsenin beklemediği ve istemediği bir savaşta insanoğlunun son cephesi haline gelir. Bu savaşta bir Deniz Piyadesi Başçavuş ve onun yeni taburu, kumda bir sınır çizgisi çekerek bu daha önce hiç karşılaşmadıkları benzersiz tehlikeli düşmana karşı amansız bir mücadeleye girişir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up