Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?
27 Ekim akşamı televizyon filmleri.

Smokin – Beyaz TV Saat: 19.30

Taksi şoförlüğünden özel şöförlüğe geçen Jimmy Tong (Jackie Chan), playboy milyoner Clark Devlin’in (Jason Isaacs) emrinde çalışırken tek bir kural olduğunu öğrenir: Devlin’in kıymetli smokinine asla dokunma! Fakat Devlin “kaza” ile meydana gelen bir patlama sonucunda yaralanıp hastaneye kaldırılınca smokini Jimmy giyer ve kısa sürede bu sıradışı giysinin olağanüstü özelliklere sahip olduğunu keşfeder. Jimmy o andan itibaren en az kendisi kadar deneyimsiz ortağıyla (Jennifer Love Hewitt) ile birlikte casusların tehlikeli dünyasına giriş yapar. O artık gizli ajandır.

__

Invictus – Yenilmez – Sony Channel Saat: 19.45

Invictus, Nelson Mandela’nın (Morgan Freeman) ülkesinde birliği ve beraberliği sağlamak için Güney Afrika rugby takımı “Springboks” kaptanıyla (Matt Damon) yaptığı işbirliğinin ilham verici hikayesini anlatıyor.
___

Ninja’nın İntikamı – Beyaz TV Saat: 21.00

Raizo, henüz çocukluk yaşlarında sokaklarda hayata tutunmaya çalışırken o zamanların en acımasız klanların dan biri olan Ozunun örgütü tarafından sokaklardan alınır ve tam bir ölüm makinesi olarak eğitilmeye başlanır. Diğer taraftan hızla akıp giden zaman içerisinde Raizo, istenildiği gibi bir ölüm makinesine dönüşürken ait olduğu klan tarafından en sevdiği arkadaşı acımasızca öldürülür. Raizo, ise bu durumu asla kabullenmezken bulunduğu örgütün içesinden kaçarak izini kısa zamanda kaybettirmeyi başarır. Ve Şimdi intikamını almak için hazırlık yaparak zamanın gelmesini beklemektedir.

___

Felekten Bir Gece 2 – FOX TV Saat: 00.30

Phil, Stu, Alan ve Doug, Stu’nun düğünü için Bangkok’a giderler. Las Vegas’taki unutulmaz bekarlığa veda partisinden sonra, Stu bu sefer kendi bekarlığa vedasını asla şansa bırakmadan gayet sakin bir düğün öncesi kahvaltısını yeğler. Fakat kankaları için onca yol tepen Phil, Doug ve Alan bir kahvaltıyla asla yetinmeyecektir.

 

Tüm TV’de bugün haberleri için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up