Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 23:45 (225 dakika)
Yıllar geçse de, öğrenciler değişse de Hababam haylazlıkları değişmiyor. Kızlı erkekli ilk Hababam Sınıfı diğer serilerdeki haylazlıklarını sürdürmektedir. Sınıfa Doğulu bir aşiret reisinin oğlu olan Bilo gelir ve kendini ağa ilan eder. Öğrenciler de onunla kafa bulmaya başlar. Fakat Bilo biraz saf olduğu için bunun farkına varmaz. Okulun yeni asabi hocası Hürrem ise, tam bir erkek düşmanıdır. Sınıftaki Kıvırcık Ömer ve Ayşe adlı iki öğrenci arasında bir aşk başlar ve kız hamile kalır. Ancak, öğrenciler gebelik testini yaptırdıklarında kimya hocası, incelediği idrar örneğinin bu Hürrem Hoca’ya ait olduğunu düşünür. Hürrem ortalığı velveleye verir.
___

Hızlı ve Emekli 2 – TV 8 Saat: 20.00

Emekli CIA ajanlarının Avrupa’daki düşman avı sürüyor… Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.
___

Sabit Kanca – TV 2 Saat: 21.30

Dİkkat, küfür ve argo içerir 13 yaş üstü.

Saat : 21:30 – 23:00 (90 dakika)

Sabit Kanca, köpeği ile yaşayan bekar ve yalnız bir adamdır ama zekası zehir gibidir. Mahallede, her şeyi bilmesiyle ünlenen ve iyilerin dostu Kanca, zekasını ulusal bir kanalda yayınlanan bilgi yarışmasında ölçmek ve büyük ödülü almak için yola koyulur…
____

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim – TV 8 Saat: 22.30

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim

Saat : 22:30 – 01:15 (165 dakika)

Dikkat küfür ve cinsellik içerir. 13 yaş üstü.

Chev Chelios, Çinli bir gangsterin bir kalp nakli operasyonuyla kalbini ele geçirmesi ve onun yerine elektrik ve pil düzenekli bir kalp takılması sonucu, kendini hem kalpsiz hemde kalbini geri almaya çalışacağı bir çıkmazda bulur.

____

Felekten Bir Gece 3 – Kanal D Saat: 23.30

Felekten Bir Gece 3

Saat : 23:30 – 01:30 (120 dakika)

Dikkat küfür ve cinsellik içerir. 13 yaş üstü.

Çılgın ekibin Bangkok macerasının üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Dough sessiz ve huzurlu bir şekilde hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadırlar. Belayı kendine çekmekte usta olan Leslie Chow ise Tayland’da bir hapishanededir. Tüm bu sakinlik sadece Alan’ı rahatsız etmektedir. Kişisel bir krizin eşiğinde olan Alan yardım almaya karar verir ve sorumluluk üç kafadarın omzuna yüklenir. Düğün yok. Bekarlığa veda partisi yok. Ters gidebilecek ne olabilir ki derken, kafadarlar yola düştüğünde yine işler sarpa sarar.

___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up