Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Robinson ve Cuma – Kanal D Saat: 20.00

Dikkat küfür ve argo içerir. 13 yaş üstü.

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)

Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma’nın yalnızlığı ve sıkıntıları tavana vurmuşken, ada sahiline yanaşan bir gemi tüm rutinlerini bozar! Viktor ismindeki bu yabancı gemisine doldurduğu hayvanlarla ve biri evlatlık diğeri öz iki kızıyla, yozlaşan dünyadan kaçmak için ikilinin adasını seçer! Robinson ve Cuma konuklarını seve seve adaya kabul ederken, tek düze hayatları da oldukça renklenecektir.
___

M.Ö. 10.000 – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:15 (135 dakika)

Tarih öncesi dönemlerde gizemli savaşçılardan oluşan bir grup, bir kabileyi yağmalayıp köyün güzel kızı Evolet’i kaçırır. Aralarında D’Leh’in de olduğu köyün delikanlıları intikam almak ve esirleri kurtarmak için yollara düşerler. Avcı grubu, yollarda sivri dişli kaplanlardan, insan suretindeki bir tanrının yönettiği vahşi bir düzene kadar pek çok tehlike beklemektedir. Avcılar, köleleştirilen esirleri kurtarmak için hayatları pahasına mücadele verirler.
__

Takip: İstanbul – ATV Saat: 21.00

Saat : 21:00 – 22:45 (105 dakika)

İlk filmde Bryan Mills’ın kızını kaçıran ve yine Mills tarafından öldürülen çetenin baş elemanının babası, bu sefer intikam için emekli CIA ajanının İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırır. Kızının peşinde olduklarını anlayan Bryan Mills, bu sefer kızının yardımıyla ailesine zarar vermek isteyenleri birer birer avlama yoluna gider.
___

Görevimiz Tehlike 3 – TRT 1 Saat: 21.30


Saat : 21:30 – 23:55 (145 dakika)

Süper casus Ethan Hunt yeni IMF ajanlarına yer açmak için aktif görevden emekli olmuştur. Ancak karşılaştıkları en zeki düşman olan Owen Davian’a karşı görev alması için geri çağrılır. Davian güçlü, vicdansız ve asla pişmanlık hissetmeyen uluslararası bir silah ve bilgi kaçakçısıdır. Hunt bu görev için takımını ayarlar. Eski dostu Luther Stickell, ulaşım uzmanı Declan, arkaplan operasyonlardan sorumlu Zhen ve yeni çaylak Lindsey ile birlikte Davian’ı dünya çapında izlemeye ve Hunt’ın sevgilisi Julia’yı onun elinden kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya hazırlanırlar.
___

Güzel ve Çirkin – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:30 (120 dakika)

Başarılı bir tüccar ve 6 kızının hikayesi anlatılıyor. Tüccar, oldukça başarılıyken fırtınada mallarını kaybeder ve kızlarıyla birlikte kırsal bir bölgeye taşınmak zorunda kalır. Yolculuk devam ederken, baba kızlarından birine vermek için yolda bir gül çalar. Çirkin, bu davranışı cezalandırmak üzere harekete geçer, kızlardan “Güzel” ise olaydan kendini sorumlu tutar ve ceza için babasının yerini alır. Güzel’in cezası ise Çirkin’le birlikte korkutucu bir şatoda yaşamaya mahkum olmaktır.
___

Koğuş Akademisi – Kanal D Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:15 (120 dakika)

Tek Maç Erdem, korsan film satıcısı Settar, kapkaççı Şahin, boyacı Nadir, Bekir Ali, Levent ve Genco hepsi birbirinden farklı karakterlere sahip koğuş arkadaşlarıdır. Mahkumlar kendi düzenleri içerisinde yaşarken, bir gün hapishaneye Kamuran adında yeni bir müdire atanır.
___

Kimliksiz (Kimliksiz) – Star TV Saat: 22.15

Saat : 22:15 – 00:30 (135 dakika)

Bir konferans için geldiği Berlin’de bir trafik kazası geçiren Dr. Martin Harris, kendine geldiğinde, karısının kendisini tanımadığına şahit olur. Daha da kötüsü, kendisinin yerine başkasının geçmiş olduğunu öğrenir. Kimseyi gerçek Martin Harris olduğuna inandıramayan adam, kendini tehlikeli bir komplonun içinde bulur. Bu yabancı ülkede takip edildiğini de fark edince, bu durumdan kurtulmak için en son hatırladıklarını kullanarak kaza yaptığı kişiye ulaşır. Ancak derine indikçe asıl kimliğine dair önemli detaylara ulaşacak ve ne kadar ileri gidebileceğine kendisi bile şaşıracaktır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up