Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Geniş Aile Yapıştır – Star TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:00 (120 dakika)
Cevahir’in babaannesi Hafize hastalanır ve tedavi için yüklü miktarda para gerekir. Fakat kötü günler için saklanan parayı at yarışında kaybetmiştir. Bir şekilde yeni bir çare bulmaya çalışırken, eline bir define haritası geçer. Fakat Cevahir’in kokusunu alan Koyu Bilal, peşine düşer ve haritanın yarısını ele geçirmeyi başarır. Üstelik haritada çizili olan istikamete, Ayvalık’a doğru yola çıkar. Cevahir de yanına Ulvi’yi alıp Ayvalık yollarına düşünce hep birlikte büyük bir maceranın içine atılırlar!
___

Shrek: Sonsuza Dek Mutlu – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 21:45 (105 dakika)

Shrek, mutlu mesut aile hayatının rutininden sıkılmaya başlayınca Rumpelstilskin’in baştan çıkarıcı teklifini kabul eder.
____

Hızlı ve Öfkeli – ATV Saat: 21.00

Saat : 21:00 – 23:00 (120 dakika)
Domenic Toretto, Los Angeles sokaklarına karanlık çöktükten sonra otomobil yarışları yapan bir grubun lideridir. Polis, sokaklarda dehşet saçan Toretto’nun aynı zamanda hırsızlık yaptığından ve bazı elektronik aletleri çaldığından da şüphe etmektedir. Polise göre Toretto’yu yakalamanın en iyi yolu, çetenin içine bir dedektif yerleştirmek ve onları suçüstü yakalamaktır. Bunun için genç dedektif Brian Spindler görevlendirilir. Başta her şey umulduğu gibi gitse de genç ve yakışıklı dedektif Spindler, Domenic’in güzel kız kardeşi Mia’ya aşık olur ve işler değişir.
____

Greenberg – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

13 yaş üstü!

Roger Greenberg, hayatının dönüm noktasına gelmiş 40 yaşlarında uyumsuz bir adamdır. Bir süreliğine hiçbir şey yapmak istemeyen Roger, kendisinden daha genç ve daha başarılı olan kardeşine Los Angeles’taki evinde kalmak için teklifte bulunur. Şehre geldiğinde eski arkadaşlarıyla ve grup üyeleriyle tekrar iletişime geçmeye çalışır. Fakat aradan yıllar geçmiştir ve eski arkadaşları artık en yakın arkadaşları değildir. Bunun üzerine Greenberg, kardeşinin asistanı Florence’la vakit geçirmeye başlar. Gözü yükseklerde bir şarkıcı olan Florence, Greenberg gibi aslında mutsuz biridir. Birkaç utanç verici garip karşılaşmanın ardından, Greenberg gibi huysuz bir adam belki de kendisini kendisi olduğu için takdir edecek birini bulacaktır…
___

Aşk Tutulması – FOX Tv Saat: 21.45

Saat : 21:45 – 00:00 (135 dakika)

Fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan Uğur, gayet sakin bir kişiliğe sahipken söz konusu futbol olduğunda bambaşka bir adam olmaktadır. Annesi ve kız kardeşiyle birlikte yaşayan Uğur, annesinin evlenme baskısından sıkılmıştır. Pınar da aynı baskıyı annesinden görmektedir. Trafik kazası sonucu tesadüfen tanışan Pınar ile Uğur’un hayatlarında köklü değişiklikler olacaktır.
___

Başlangıç – Kanal D Saat: 22.45

Saat : 22:45 – 01:00 (135 dakika)

Yetenekli bir hırsız olan Dom Cobb’un uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Cobb’un bu yeteneği, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği her şeyi elinden almıştır. Cobb’a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız Başlangıç’ı tamamlayabilirse… Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır. Görevleri bir fikri çalmak değil, onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.
___

Yeşil Dev – ATV Saat: 23.00

Saat : 23:00 – 01:10 (130 dakika)
Tür : Sinema
Oyuncular : , Jack Kirby
Güney Amerika’da, düşmanlarından uzakta bambaşka bir hayat yaşayan Bruce Banner, bir türlü bastıramadığı öfkesinin panzehirini bulabilmek için büyük bir arayış içindedir. Sevgilisi Betty Ross’un anıları ise hiçbir zaman peşini bırakmaz. Bir şekilde Banner’ın izine ulaşan Betty’nin babası Thaddeus Ross, onu yakalamak için harekete geçer. Bu tehlikeli operasyonda en büyük yardımcısı ise Rus kökenli İngiliz asker Emil Blonsky’dir. Blonsky, Banner’ı yok etmek için kendisini ölümcül bir yaratığa dönüştürür. New York şehri, iki canavarın kapışmasına sahne olmak üzeredir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up