Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema

Koyverdin Gittin Beni – TRT 1 Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 22:50 (170 dakika)

Axel Oğuz… Biraz Alman biraz da Türk. Münih’te yaşıyor. Müzik Yüksek Okulu son sınıfında okuyor. Baba tarafını hemen hemen hiç bilmiyor. Bildikleri, babası askerden sonra ana-babasını bırakıp Almanya’ya işçi olarak gelmiş. Geride kalanlarla küs. Axel Oğuz, arkadaşları ile İtalya’ya tatile gideceğini söylüyor ana ve babasına, atlıyor motosikletine ver elini Amasra. Dedesinin kayıkhanesini buluyor, tam karşısına kuruyor çadırını. Bir kaç gün karşıdan karşıya süzüyorlar birbirlerini. Axel Oğuz, torunu olduğunu söylemeden dedesi ile tanışacak, babası ile küslüklerinin gerçek sebebini öğrenecek, kabahatli kim karar verecek ve sebep ne olursa olsun babası ile dedesini barıştıracak…
___

Çelik Adam – FOX TV Saat: 20.00

Saat : 20:00 – 23:00 (180 dakika)

Süperman efsanesi ‘Man of Steel’ ile devam ediyor. Üvey anne ve babasının değerlerine göre büyütülmüş olan Clark, kısa süre içinde süper yeteneklere sahip olmanın zor kararlar almak anlamına geldiğini fark eder.
___

Son Mektup – ATV Saat: 21.00

Saat : 21:00 – 23:20 (140 dakika)

Tayyareci Yüzbaşı Salih Ekrem, I. Dünya Savaşı sırasında gönüllü olarak Çanakkale cephesine gider. Savaşın çetin koşulları altında askerlerin hayatta kalması için mücadele veren Nihal Hemşire ile burada tanışır. Salih Ekrem ve Nihal, zorlu şartlar altında, bir de Fuat adında kimsesiz bir çocuğu sahiplenir. İngilizler tarafından gelen bir hava baskınında Salih Yüzbaşı sayesinde kurtulan “Küçük Gazi Fuat”, yüzbaşı ve hemşirenin arasındaki ölümsüz sevdanın da şahidi olacaktır.
___

Örümcek Adam 3 – ATV Saat: 21.00

Saat : 21:00 – 23:20 (140 dakika)

Nihayet hayatını bir düzene sokmuş gibi görünen Peter Parker, aslında özel hayatı ile Örümcek Adam kimliği arasında kalmaktan yorulmuştur. Çünkü nereden geleceğini kestiremediği tehlikeler ve kim olduğunu bilmediği düşmanlar, onun ve sevdiklerinin hayatını riske atmaktadır. Ama bu kimlik aynı zamanda birtakım dürtülerini de harekete geçiriyor, halk tarafından bu denli sevilmekten çok hoşlanıyordur. Bu durum, kibrini artırmaya başlayınca Mary Jane ve onu seven herkes gerçek bir tehlikeyle karşı karşıya kalır. Üstelik içindeki düşmanla savaşırken, dışından da kuşatıldığını fark etmez ve Peter, kendisini büyük bir savaşın ortasında bulur.

Jack ve Jill – TV 2 Saat: 21.30

Saat : 21:30 – 23:15 (105 dakika)

Jack mükemmel bir hayat sürmektedir. Fakat her yıl şükran gününde onu ziyarete gelen ikiz kız kardeşi Jill, her seferinde Jack’e hayatı zehir etmektedir. Fakat Jill’in bayram ziyaretleri uzadıkça uzar ve tam bir tatil kıvamını alır. Birbirini çıldırtan ikiz kardeşler bol bol kavga eder, hatta birbirleriyle dalga geçerler ama Jack, Jill’in yanına temelli yerleştiğini anlayınca onu ülkenin en uzak noktasına ‘postalamak’ için elinden geleni yapacaktır.
___

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up