Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

TV'de Sinema
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

22 Ocak akşamı televizyon filmleri.

Automata – Sony Channel Saat: 19.45

Yıl 2044, insan ve robotlar arasındaki bilinç yarışında, robotlar bir adım öne geçti. Kendi kurallarını yaratıyorlar ve diğer robotların uyması gereken protokolları belirleyerek kendi türlerini kontrol altında tutmayı çalışıyorlar. İnsanoğlunun asla ulaşamadığı bilgelik seviyesine adım atmalarına çok az kalmıştır.

____

Acemi Prenses – A 2 Saat: 21.00

Bilinmeyen bir Avrupa ülkesinin taçlı prensesi olduğunu öğrenen sıradan bir kız öğrencinin büyüleyici Disney öyküsü. Onu kraliyet yaşamına hazırlayan büyükanne rolünde Julie Andrews oynuyor.
__

Bir Zamanlar Askerdik – Sony Channel Saat: 21.30


Kimsenin değiştirmeye gücünün yetemeyeceği bir kararla Amerika, Vietnam ile savaş başlattı… 14 Kasım 1965, Pazar günü sabah 10:48’de Albay Hal Moore ve maiyetindeki askerler, Vietnam’daki Ia Drang Vadisi’ne helikopterlerle indiler. Moore, alana ilk ayak basan kişiydi ve arkasından 400 askeri de onu takip etti, karşılarında, kendilerinden tam beş kat kalabalık bir Vietkong grubu vardı. Birazdan Vietnam Savaşı’nın ilk sıcak teması başlayacaktı.
____

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up