Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Türkiye
Bu Akşam Televizyonda Hangi Filmler Var?

Hep Yek 2 – FOX TV Saat: 20.00

Gürkan ile Altan, Cevat Bakır’ın eline feci düşmüştür. Zira kendisini kazıklayan Şahin’i öldüren Cevat Bakır, Altan ile Gürkan’ı tek bir şartla affedecektir: Şahin’in cesedini bir an önce ortadan kaldırmaları gerekmektedir. Fakat bu işi fark edilmeden ve tere yağından kıl çeker gibi yapmak zorundadırlar. İki kafadar bu zorlu görevi elbette ki ellerine yüzlerine bulaştıracak ve beladan belaya sürüklenecekler.
____

Küçük Ortak – TV 8 – Saat: 20.00

TV8’in yepyeni yapımlarından biri de Keremcem ve Gizem Karaca’nın başrolünü paylaştığı Küçük Ortak. Ortam şahane. Çekimlerin her halinden pozitif enerji saçılıyor etrafa. E bu güzel atmosferin nabzını tutmak için filmozu ekibi olarak bizde sette idik. Gizem Karaca ve Keremcem’den olanı biteni öğrenme niyetindeyiz. Önce karakterlerden başlıyoruz filme dair bilgi almaya.
Gizem Karaca’nın canlandırdığı karakterin ismi Ceren. Ceren, bir reklam firmasında çalışan olarak işe girmeyi çok istiyor. Kerecem’in hayat verdiği karakterde Ceren’in iş başvurusunda bulunduğu firmanın patronu. Patron Selim’in işe yeni alacağı elemanlardan yeni proje çalışmaları için çocuk sahibi olmaları şartını koyması Ceren’in işi almak için çok istekli ve azimli olması onu küçük ve tatlı bir yalana iterek benim çocuğum var nidası ile öne atılıp işe girmesi ile gelişen olaylar konu edinilmiştir. Ceren’in yalanı filme romantizm ile komedinin iç içe olduğu hikayenin fitilinin start verilmesine sebebiyet vererek hikaye devam ediyor.
Keremcem ve Gizem Karaca ikilisi ilk kez bir proje için bir araya geliyor. Daha önceden tanışmayan ikili kısa sürede birbirlerine gayet alışmış görüntüsü vermişler.
___

Jackie Chan 1911 – Kanal D – Saat: 20.00

Sun Yat-sen’in önderliğini yaptığı milliyetçi güçlerin 1911 Xinhai Devrimi ile Qing Hanedanını devirerek Çin Cumhuriyeti’nin kuruluşunu anlatan tarihi bir yapım.
_____

Muhbir – Kanal D Saat: 22.00

İnşaat işiyle uğraşan bir baba oğlunun uyuşturucu bulundurmak suçundan tutuklandığı haberiyle şoka uğrar. Oğlu üniversiteyi kazanmış başarılı bir gençtir ve uyuşturucuya bulaşacak biri hiç değildir. Genç çocuk 10 yıl yer. Oğlunu hapisten kurtarmak için her yolu denemeye hazır olan baba, savcıyla gizli bir anlaşma yapar. Bölgede uyuşturucu ticareti yapan organizasyonun yakalanmasına yardım ederse oğlu serbest kalacaktır.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up