“Age of Adaline” Filminin Yeni Yıldızları Belli Oldu

Dünya

ellen-burstyn-2

Doğa üstü macera romanından uyarlanan “Age of Adaline” filminin yeni yıldızları belli oldu. Uzun zamandır askıya alınan filmin çekilme kararı alınması üzerine Blake Lively ve Ellen Burstyn ile anlaşma sağlandı.

Ülkemizde de gösterimde olan “Gossip Girl” dizisinin başrol oyuncusu Blake Lively’nin yer alacağı filmde erkek başrol için henüz bir açıklama yapılmadı. “Age of Adaline” filmi genç bir kadının yaptığı kaza sonucu kazandığı ölümsüzlük gücünü anlatmaktadır. Yıllar sonra bir adamla tanışan kadın, bu gücünü ilginç bir biçimde kaybedecektir. Filmin haklarını U.s. üstlenirken, diğer ülkelerde satışını Afm gerçekleştirecek.

2011 yılının projesi olan filmin yönetmeni Gabriele Muccino olarak biliniyordu fakat yeni çekilecek filmin yönetmeni “Aşk Doktoru” ve “Beni Unutma” gibi filmlerden tanıdığımız Andy Tennant olacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up