Agatha Christie Uyarlaması ‘Çarpık Evdeki Cesetler’den Altyazılı Fragman

Hollywood Manşet
Agatha Christie Uyarlaması ‘Çarpık Evdeki Cesetler’den Altyazılı Fragman

Agatha Christie’nin romanından uyarlanan Çarpık Evdeki Cesetler – Crooked House’den altyazılı fragman yayımlandı.

Filmin kadrosunda Christina Hendricks, Gillian Anderson, Honor Kneafsey, Glenn Close ile Max Irons, Terence Stamp ve Stefanie Martini yer alıyor. Senaryosunu Julian Fellowes ve Tim Rose Price‘nin kaleme aldığı Çarpık Evdeki Cesetler‘in yönetmen koltuğunda ise Karanlık Yerler – Dark Place filminden tanıdığımız Gilles Paquet-Brenner var.

Filmin Konusu:

Çarpık Evdeki Cesetler, 1950’lerin İngiltere’sinde geçen gizemli bir cinayet hikâyesi. Yunan kodaman Aristide Leonides şüpheli bir şekilde ölür. Torunu Sophia, özel bir dedektif olan eski sevgilisi Charles Hayward’ı olayı soruşturması için tutar. Malikaneye geldiğinde Charles’ı, Leonides hanedanlığının üç kuşaktan üyesi ve haset, kin ve kıskançlıkla dolu zehirli bir atmosfer karşılar. Farklı niyetlerle, ipuçlarıyla ve çeşitli şüphelilerle dolu bu evde, katil ikinci bir cinayet işlemeden bulunabilecek midir?

Film, 27 Nisan 2018‘de vizyona girecek.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up