After Life’ın 2. Sezonu İzleyici ile Buluşacak

Günün Haberi

Ricky Gervais’in imzasını taşıyan Netflix dizisi After Life’ın 2. sezonu 24 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Komedyen kişiliğinin yanında başarılı oyunculuğuyla da tanınan Ricky Gervais’in büyük beğeni toplayan yeni dizisi After Life, ikinci sezonuyla geri dönüyor.

Netflix, dizinin ekranlara döneceği tarihi açıkladı. After Life’ın altı bölümden oluşan 2. sezonu, 24 Nisan’da izleyici ile buluşacak. Yayın tarihinin açıklanması ile birlikte 2. sezondan ilk görseller de paylaşıldı.

After Life; eşi Lisa’yı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tony’nin ilginç hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakterini canlandırıyor. Lisa’nın ölümünün ardından etrafındakilerin ne düşündüğünü umursamadan istediğini söylemeye ve yapmaya başlayan Tony, bu umursamazlığını adeta bir süper güç olarak görüyor. Ancak çevresindeki insanların Tony’i bir zamanlar olduğu iyi insana döndürmeye çalışmaktan bir türlü vazgeçmemesi, işlerin karmaşık bir hâl almasına neden oluyor.

After Life’ın senaryosunu kaleme alıp yönetmen koltuğunda oturan Gervais, aynı zamanda Charlie Hanson ile birlikte dizinin yapımcılığını da üstleniyor.

After Life’ın oyuncu kadrosunda Gervais’e Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimler eşlik ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up