After Life 2. Sezon Onayını Aldı

Diziler Günün Haberi

Ricky Gervais’in geçtiğimiz ay Netflix’te yayınlanan yeni dizisi After Life 2. sezon onayını aldı.

Komedyen kişiliğinin yanında başarılı oyunculuğuyla da tanınan Ricky Gervais’in büyük beğeni toplayan yeni dizisi After Life, ikinci sezon onayını aldı. Netflix, Ricky Gervais imzalı mini dizinin devam edeceği müjdesini verdi.

After Life; eşi Lisa’yı kaybetmenin acısını atlatmak için istediği her şeyi yapmaya ve söylemeye başlayan Tony’nin ilginç hayatını konu alıyor. Ricky Gervais, dizide hayata karşı kaybedecek bir şeyi olmadığını düşünüp buna göre yaşayan Tony karakterini canlandırıyor. Lisa’nın ölümünün ardından etrafındakilerin ne düşündüğünü umursamadan istediğini söylemeye ve yapmaya başlayan Tony, bu umursamazlığını adeta bir süper güç olarak görüyor. Ancak çevresindeki insanların Tony’i bir zamanlar olduğu iyi insana döndürmeye çalışmaktan bir türlü vazgeçmemesi, işlerin daha da karmaşık hâle gelmesine neden oluyor.

Gervais tarafından yazılıp yönetilen After Life’ın yapımcı koltuğunda Charlie Hanson oturuyor.

After Life’ın oyuncu kadrosunda Gervais’e Kerry Godliman, Tom Basden, Tony Way, David Bradley ve Ashley Jensen gibi isimler eşlik ediyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up