Affleck mi Depp mi?

Genel

Sonbahar ile birlikte özellikle yerli filmler birbiri ardına vizyona giriyor. Haliyle gişede de hareketli günler yaşanıyor.

pek-yakında-12

Pek Yakın filmi Kamera Arkası

Son olarak Cem Yılmaz’ın Pek Yakında‘sı gişeyi hareketlendirdi. Film, 11 günde 1.337.750 kişi tarafından izlendi. Komedi filmleri gişede başarılı olan Yılmaz’ın drama da yakın duran eserlerinde gişe başarısı kısıtlı oluyordu. Misal; Hokkabaz‘ın gişesi 1 milyon 700 bin seviyesindeydi. Pek Yakında, şimdiden bu seviyeye yaklaşmış durumda.

 

Dabbe 2

Dabbe: Zehr-i Cin

Dabbe: Zehr-i Cin, 2014’te gişenin en başarılı yerli yapımları arasındaki yerini aldı. Film, 5. haftasında 738 binden fazla bilet satış seviyesine ulaştı.

Dracula: Başlangıç‘ın gişesi ise kısıtlı kaldı. Yüksek bütçeli filmi 2 haftada 204 bin kişi izledi.

Kayıp Kız (Gone Girl)

Kayıp Kız

Geçtiğimiz hafta vizynoa giren filmler ise gişede umduğunu bulamadı. Tamamı yabancı yapım olan filmlerden Kayıp Kız 24 bin gişe yaptı. Ben Affleck’in başrolde yer aldığı David Fincher filmi geçen hafta vizyona giren filmler arasında en çok izlenen oldu. Vizyondaki bir diğer yıldız isim ise Johnny Depp. Evrim ile izleyici karşısına çıkan yıldız ismin filmi, ilk 3 günde 17 bin bilet satış seviyesine ulaşabildi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up