Adı Şimdiden Oscar Yarışında: Mudbound’dan İlk Fragman

Hollywood Yakında
Adı Şimdiden Oscar Yarışında: Mudbound’dan İlk Fragman

Sundace Film Festivali’nde övgüyle bahsedilen ve Oscar yarışında adı sıkça anılan Mudbound’tan ilk fragman yayınlandı.

Okja’dan sonra Netflix‘in bu defa Oscar için yarışacağı iddia edilen yeni yapımı Mudbound, Hilary Jordan’ın romanından beyaz perdeye uyarlandı. Dee Rees’in yönettiği filmin kadrosunda Carey Mulligan, Jason Clarke, Mary J. Blige, Rob Morgan, Jonathan Banks, Jason Mitchell ve Garrett Hedlund var. 17 Kasım‘da Netflix üzerinden yayınlanacak filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mudbound’un Konusu

Laura McAllan, yabancı ve korkutucu bulduğu Mississippi’de kocasının sahibi olduğu bir çiftlikte çocuklarını yetiştirmeye çalışmaktadır. Ailenin sıkıntıları devam ederken savaştan dönen iki adam, çiftlikte çalışmaya başlar. Laura’nın kayınbiraderi Jamie McAllan, eşinden farklı olarak çekici ve yakışıklı bir adamdır. Jamie ile beraber savaştan dönen Ronsel bir savaş kahramanı olarak dönmüştür. Savaşın en acımasız halini gören bu iki insan, yaşadıkları bölgede ırkçılıkla mücadele için ikinci bir savaş verecektir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up