Adana’da Kısa Film Atölyesi Başlıyor

Etkinlikler

11414995573_e7f9d0340b_o

Adana”da çalışmalarını yürüten Atom Film, Fotoğrafya Derneği’nde kısa film atölyesi düzenliyor.

2010 yılında kurulan Atom Film yaptıkları kısa filmlerle ulusal ve uluslararası birçok festivalden ödüller alıp başarılar sağladı. Cannes”den Berlin”e, Boston”dan İstanbul”a, Miami”den İzmir”e, Toronto”dan Batman”a kadar bir çok festivalden gösterimler ve ödüller aldı. Daha önceki yıllarda “Kafe” ve “Etki” kısa filmleriyle ödüller alan Atom Film, geçtiğimiz ayda “I II III IV” kısa filmi ile Bostan Türk Kısa Film Festivali’nden En İyi Kısa Film Ödülü aldı. Filmde usta oyuncu Ali Düşenkalkar ve Didem Balçın rol almıştı.

Tufan Şimşekcan ve Ozan Sihay”ın yönetmenliğinde devam eden Atom Film, Fotoğrafya Derneği’nde yapacağı kısa film atölyesi ile Adana”da kısa film çekmek isteyenlere temel bilgiler verecekler. Senaryo yazımı, temel fotoğrafçılık, kamera kullanımı, kurgu-montaj-efekt çalışmaları gibi konuların yer alacağı atölye Ocak 2014 ayında başlayacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up