Açlık Oyunları, John Wick ve Daha Fazlası YouTube’da Ücretsiz Yayınlanacak

Hollywood Manşet
Lionsgate, Açlık Oyunları, La La Land, John Wick ve Dirty Dancing filmlerini YouTube üzerinden ücretsiz yayınlayacağını açıkladı.

Sosyal izolasyon kuralına dikkat çekmek adına birçok yeniliğe imza atan şirketlere Lionsgate de eklendi. Yapım şirketi, aralarında Açlık Oyunları, La La Land, John Wick ve Dirty Dancing‘in bulunduğu filmleri YouTube üzerinden ücretsiz yayınlayacağını duyurdu.

Lionsgate Live! A Night at the Movies isimli seri boyunca, her Cuma günü saat 18.00 (Türkiye saatiyle 11:00’de) yayınlanacak filmler tüm sinemaseverler tarafından izlenebilecek.

Lionsgate, bu kampanyayla sinema sektöründe koronavirüsten etkilenen işçilere yardım etmeye adanmış bir kuruluş olan Will Rogers Motion Picture Pioneers Foundation‘a ilk bağışta bulunacak.

17 Nisan’da Açlık Oyunları, 24 Nisan’da Dirty Dancing, ardından 1 Mayıs’ta La La Land ve 8 Mayıs’ta John Wick gösterilecek.

Kaynak: variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up