A Quiet Place 2 Yine Ertelendi

Hollywood Manşet

John Krasinski’nin yazıp yönettiği korku ve gerilim türündeki “A Quiet Place”in devam filmi bir kez daha ertelendi.

İlk filmiyle büyük ilgi toplayan Paramount’un kıyamet sonrası gerilim filmi A Quiet Place üçüncü kez ertelendi. Filmin son olarak 17 Eylül 2021 tarihinde sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor.

Devam filminin başrolünde ilk filmde de karşımıza çıkan Emily Blunt yer alıyor. İlk filmde hayatta kalmaya çalışan ailenin çocukları olarak seyirci karşısına çıkan Millicent Simmonds ve Noah Jupe, yeni filmde de bu “sessiz” maceraya devam ediyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Cillian Murphy ve Djimon Hounsou gibi isimler de yer alıyor. Canavarların istilasından sağ kurtulmayı başaran Cillian Murphy‘nin bu aileyle yollarının kesişmesini izlerken, aynı zamanda olayların başlangıcına da yolculuk yapacağız. Flashback sahnelerine de yer veren John Krasinski’nin devam filmi merakla bekleniyor. Devam filminin tanıtım fragmanına burdan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up