A Million Little Pieces’tan Fragman

Hollywood

Aaron Taylor-Johnson’ın senaryosunu yazıp başrolünde yer aldığı, Sam Taylor-Johnson imzalı A Million Little Pieces’tan fragman yayınlandı.

Nocturnal Animals filmindeki performansıyla Altın Küre kazanan Aaron Taylor-Johnson’ın başrolünde yer aldığı A Million Little Pieces, James Frey‘in romanından sinemaya uyarlandı.

Oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Sam Taylor-Johnson, Juliette Lewis, Billy Bob Thornton, Odessa Young ve Giovanni Ribisi gibi isimlerin yer aldığı filmin yönetmenliğini Aaron Taylor-Johnson eşi Sam Taylor-Johnson üstleniyor.

Aaron Taylor-Johnson’ın aynı zamanda senaristleri arasında yer aldığı film, 23 yaşındaki alkol ve uyuşturucu bağımlısı James’i odak noktasına alıyor. James, günün birinde bir uçakta yüzü darmadağın edilmiş bir hâlde uyanır ve son birkaç haftada yaşadıklarına dair hiçbir şeyi hatırlamaz. Rehabilitasyon tedavisinden başka bir çaresi olmayan James, tedavi sürecinde diğer bağımlılarla iletişim kurarak kendini iyileştirmeye çalışacak ve kırılan ruhunu ve bedenini onarmak için büyük bir savaş verecektir.

Amerika’da 6 Aralık’ta vizyona girecek filmin ülkemizdeki vizyon tarihi belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up