A Beautiful Day in the Neighborhood’dan Yeni Fragman

Hollywood

Tom Hanks’in başrolünü üstlendiği A Beautiful Day in the Neighborhood’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Marielle Heller’in yönetmen koltuğunda oturduğu A Beautiful Day in the Neighborhood’un başrolünde Tom Hanks yer alıyor. Kariyerine oyuncu olarak başladıktan sonra ilk kez 2015 yapımı The Diary of a Teenage Girl için kamera arkasına geçen Marielle Heller, ilk yönetmenlik denemesinde oldukça iyi bir iş ortaya koyarak adından söz ettirmeyi başarmıştı.

Amerika’nın ünlü televizyon kişiliği Fred Rogers ve dergi yazımındaki en prestijli ödül olan Ellie Ödülleri’ne iki kez layık görülmüş gazeteci Tom Junod’un arasındaki dostluğu yakın markaja alan A Beautiful Day in the Neighborhood’da Rogers’a iki Oscar ödüllü Tom Hanks hayat verirken Junod rolünde seyirci karşısına Matthew Rhys çıkıyor.

Senaryosunu Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster ikilisinin yazdığı film, alaycı bir gazetecinin tanınan televizyon kişiliğinin profilini kaleme almak için atanmasıyla gelişecek olan hikâyesini konu alıyor.

Bu yıl Oscar yarışında iddialı olması beklenen A Beautiful Day in the Neighborhood, ABD’de 22 Kasım’da, yani ödül sezonunda vizyona girecek. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise 28 Şubat 2020.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up