99 Filme Sobe Demeye Var mısınız?

Genel Manşet Türkiye

CineCtyXzP7

99 Filmi sobeleyenler, Cinecity Sinemaları′ndan 1 yıl boyunca ücretsiz sinema bileti kazanıyor.

Butik hizmet anlayışı ve konforlu ortamıyla sinemaseverlerin tercihi olan Cinecity Sinemaları, film bilgisine güvenen herkesi  ‘99 Filme Sobe’ oyununa davet ediyor. Cinecity Sinemaları’nın (www.facebook.com/sinemacinecity) Facebook sayfasından sayfayı beğenip ‘99 Filme Sobe’ (www.99filmesobe.com) linki ile oyunda saklanmış tüm filmleri sobelemeye davet eden Cinecity Sinemaları, kazanan şanslı sinemasevere bir yıl boyunca istediği tüm filmleri ücretsiz izleme fırsatı sağlayacak.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve düzenlediği ilk yıl rekor sayıda sinemaseverin katılım gösterdiği 99 Filme Sobe oyunu için özel hazırlanan tablodaki her bir detay, sinemaseverleri yeni bir filme ulaştıracak. Film meraklılarını kimi zaman kolayca sonuca ulaştıracak kimi zaman da oldukça zorlayacak filmlerin beklediği ‘99 Filme Sobe ‘ oyununun başından kalkmak çok zor olacak.
24 Nisan tarihi itibariyle uygulamada olan ve 5 hafta devam edecek olan, 99 filmden oluşan bu iddialı oyunu ilk bitiren sinemasever, bir yıl boyunca istediği her filmi ücretsiz seyretme fırsatını yakalayacak. Üstelik her hafta ilk beşe girenlere 2 kişilik sinema bileti hediye edilecek.
‘99 Filme Sobe ‘ oyunundaki tüm filmleri sobeleyip 1 yıl boyunca ücretsiz sinema hakkı kazanmak ve Cinecity’nin birbirinden eşsiz salonlarında film izleme konforunu yaşamak için hemen oyuna kayıt olun…
                                                                                                                                                                                                                                     Film Arası Dergisi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up