93. Oscar Ödülleri Seyirci Katılımı ile Gerçekleşecek

Günün Haberi Hollywood

Sinema dünyasının en prestijli ödül törenlerinden biri olan “Oscar Ödül Töreni”nin 25 Nisan 2021 tarihinde geleneksel yollar ile yapılacağı açıkladı.

Akademi Ödülleri veya popüler adıyla Oscar Ödülleri olarak bilinen ve sinema dünyasının en prestijli ödül törenlerinden biri olan Oscar Ödül gecesinin geleneksel yollar ile yapılacağı açıklandı. Dünyayı etkisi altına almış olan koronavirüsü sebebiyle çevrimiçi ve sanal ortamda gerçekleştirilen ödül törenlerinin aksine 93.Oscar Ödülleri eski görkemi ve seyircilerin katılımıyla düzenlenecek.

Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından yapılan açıklamalara göre, törenin düzenlendiği Los Angeles’taki Dolby Tiyatrosu‘nun en güvenilir şekilde alternatifler sunularak, 25 Nisan 2021 tarihinde düzenlenecek olan geceye hazırlanacağını belirtildi. 3400 kişilik Dolby Tiyatrosu‘na ise kaç kişinin davet edileceği henüz bilinmiyor.

Törende yarışacak filmlerin ise 1 Ocak 202028 Şubat 2021 tarihleri arasında gösterime giren ya da dijital platformlarda yayınlanan yapımlardan oluşacağı daha önce açıklanmıştı.   

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up