9 Mayıs 2014 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet

9 Mayıs 2014 Haftası’nda 8 yeni film gösterime giriyor. Haftanın yerli yapımları, Karınca Kapanı, Müslüm Babanın Evlatları ve Panzehir. İşte haftanın filmleri…

SmartAss - 3129.NEF

Anormal Aktivite

Michael Tiddes’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmde, Marlon Wayans ve  Marlene Forte başrolleri paylaşıyor.

Senaryosunu Marlon Wayans ve Rick Alvarez’in keleme aldığı film, hayallerindeki eve taşınan Malcolm ve Kisha adlı iki dostun, evlerini iblisle paylaştıklarını anlamalarının ardından gelişen olayları anlatıyor.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Görünmeyen Kadın

Görünmeyen Kadın

Ralph Fiennes’ın hem yönetmen koltuğunda hem de başrolde izleyiciyle buluştuğu film, İngiliz Edebiyatının önemli isimlerinden Charles Dickens’ın büyük aşkı Nelly Ternan’ın yaşamını gözler önüne seriyor.

Fiennes’ı yönetmen koltuğuna ikinci kez oturtan dönem filminin senaryosunu Abi Morgan (The Iron Lady) yazdı.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Karınca Kapanı

Karınca Kapanı

Sinema filmlerinden ve dizilerden tanıdığımız ünlü oyuncu Fırat Tanış, Karınca Kapanı filmi ile bu kez yönetmen olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin oyuncu kadrosunda, Neslihan Yeldan, Cüneyt Uzunlar, İdil Vural, Eşref Kolçak, Emre Kınay, Bahtiyar Engin ve Mesut Yar yer alıyor.

Filmde, Güven Sarıselimoğlu (Cüneyt Uzunlar), başta inşaat olmak üzere birçok alanda yatırımları bulunan ülkenin en büyük holdinglerinden birinin sahibidir. Mutsuz bir evliliği olan ve sürekli kocasının göz hapsinde tutulan Münevver Sarıselimoğlu (Neslihan Yeldan), eşi Güven’den kurtulmak ve ondan intikam almak için bir mafya babasından, Galip’ten (Fırat Tanış) yardım ister. Galip kimsenin öngöremeyeceği bir plan yapar ve böylece sadece kapandaki bu üç insanın değil bütün ülkenin kaderini değiştirecek bir hesaplaşma başlar…

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Kötü Komşular

Kötü Komşular

Yönetmenliğini Nicholas Stoller’ın yaptığı “Kötü Komşular” filminin oyuncu kadrosunda Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne ve  Dave Franco gibi isimler bulunuyor.

Film, bebeklerinin doğumundan sonra bir öğrenci derneği evinin yanında yaşamak zorunda kalan genç bir çifti konu alıyor.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Müslüm Babanın Evlatları

Müslüm Babanın Evlatları

Vuslat Saraçoğlu’nun yönetmenlik koltuğunda oturduğu belgesel, geçtiğimiz yıl vefat eden sanatçı Müslüm Gürses’in hayran kitlesi “Müslümcüler’i konu alıyor.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Panzehir

Panzehir

Son olarak “Büşra” ile sinemaseverlerin karşısına çıkan Alper Çağlar, “Panzehir” ile geri dönüyor.

Çağlar’ın yönettiği filmde, Emin Boztepe, Cüneyt Arkın, Öykü Gürman, Kaan Urgancıoğlu, Edoardo Costa, Hüseyin Özay, Levent Can ve Murat Çüreklibatur rol alıyor.

Aksiyon ve macera türündeki filmde, sayısız karanlık işe bulaşan bir tetikçinin ve babasının hikayesi anlatılıyor.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

_D3S8512.NEF

Umudun Peşinde

Gazeteci Martin Sixsmith’in yaşadığı gerçek olaydan uyarlanan film, kayıp oğlunu arayan bir annenin yaşadıkları konu ediniyor.

Stephen Frears’ın yönettiği filmde, Judi Dench, 50 yıl önce henüz bebekken elinden alınarak evlatlık verilen oğlunun izini bulmaya çalışan Philomena’yı canlandırıyor. Jeff Pope ile filmin senaryosuna da imzasını atan Steve Coogan ise Philomena’ya bu yolculukta yardımcı olan gazeteci Martin Sixsmith rolünde izleyici karşısına çıkacak.

Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Virüs

Virüs

Yönetmenliğini Manuel Carballo’nun üstlendiği filmde, Shawn Doyle, Kris Holden Reid, Emily Hampshire ve Claudia Bassols izleyici karşısına çıkacak.

ABD – Kanada –  İspanya ortak yapımı gerilim ve korku türündeki filmde, dünyayı etkisi altına alan ve insanlığı tehdit eden korkunç bir virüsten etkilenen insanların yaşadıkları beyaz perdede görücüye çıkacak.

 Filmin fragmanını izlemek için tıklayın!

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up