9 Kere Leyla Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Türkiye
Merakla beklenen yerli yapımlardan 9 Kere Leyla filmi de gala gecesi ve vizyon tarihini erteledi.

Usta oyuncular Demet Akbağ ve Haluk Bilginer’in yanı sıra Elçin SanguFırat Tanış ve Alican Yücesoy’un kadrosunda yer aldığı 9 Kere Leyla filminin vizyon tarihi koronavirüs nedeniyle ertelendi.

Vizyon tarihi ve galası ertelenen film için şu açıkalama yapıldı: “Koronavirus (Covid-19) salgınına karşı alınan önlemler çerçevesinde 20 Mart’ta vizyona girmesi planlanan ‘9 Kere Leyla’ filmimizin vizyon tarihini erteliyoruz.”

“Ertelemeden kaynaklı olarak gala organizasyonunun da iptal edildiğini belirtmek isteriz. Bu durumdan dolayı göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz.Yeni vizyon tarihimiz netleştiğinde sizleri bilgilendireceğiz.”

Film, uzun yıllar evli olan Adem ve Leyla’nın hayatını merkeze alacak. Mutsuz bir evlilik sürecinde olan Adem’in Nergis adlı başka bir kadına aşık olmasıyla çiftin hayatındaki trajediler ve sarsıntılar git gide derinleşmeye başlayacak.

Ezel Akay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu komedi filmi 9 Kere Leyla‘nın vizyon tarihi belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up