9 Ağustos 2013 Haftası Vizyon Filmleri

Manşet Türkiye

9 Ağustos 2013 haftasında 5 yeni film gösterime giriyor. Haftanın tek yerli yapımı Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kaçargil’in yönetmenliğini üstlendiği Evdeki Yabancılar. İşte bu haftanın filmleri…

20430010.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Ateşli Aynasızlar (The Heat)

Sandra Bullock, Kaitlin Olson, Melissa Mccarthy, Thomas Wilson ve Michael Rapaport’un başrollerini paylaştığı aksiyon, komedi tarzı filmin yönetmeni ise Paul Feig.

Rus çetesini çökertmek için yola çıkacak olan bu iki kafadarın komik maceralarında, başlarına gelen olaylar anlatılıyor.

Fragman 

——————————————-

Evdeki Yabancılar

Evdeki Yabancılar 

Dilek Keser ve Ulaş Güneş Kacargil’in yönettiği Evdeki Yabancılar filminde Ferit Aktuğ, Fatih Al, Cem Bender, Melpo Zarokosta ve Gökçe Sezer başrolleri paylaşıyor.

1990’lı yıllarda Ege bölgesindeki küçük bir sahil kasabasında geçen hikaye, mübadele döneminde doğup, büyüdüğü yerden ayrılıp, Yunanistan’a göç etmek zorunda bırakılmış yaşlı bir Rum kadını olan Agapi’nin hikayesi.

Fragman

——————————————-

Hayallerin Ötesinde (Imagine)

Hayallerin Ötesinde (Imagine)

Polonya, İngiltere, Portekiz ve Fransa ortak yapımı olan 2012 yapımı dram tarzı filmin yönetmeni Andrzej Jakimowski.

Alexandra Maria Lara, David Atrakchi, Edward Hogg, Melchior Derouet ve Luis Lucas’ın rol aldığı filmde Lizbon’da görme engelli insanlar için özel eğitim veren bir enstitüye eğitmen olarak atanan görme yetisi olmayan Ian’ın öyküsü konu ediniyor.

Fragman

——————————————-

Jurassic Park 3D

Jurassic Park 3D

Samuel L. Jackson, Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Dern ve Ariana Richards’ın rol aldığı, yönetmenliğini Steven Spielberg’in üstlendiği “Jurassic Park 3D” , bilim kurgu, aile ve macera sevenlere keyifli dakikalar sunacak.

Fragman 

——————————————-

Yeni Cennet (Elysium)

Yeni Cennet (Elysium)

Yönetmenliğini Neill Blomkamp’ın yaptığı “Elysium: Yeni Cennet” filminde Matt Damon, Jodie Foster, William Fichtner, Alice Braga ve Sharlto Copley rol alıyor.

Fragman 

 

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up