8. Boğaziçi Film Festivali’nin Ulusal Yarışma ve Bosphorus Film Lab Başvuruları Uzatıldı

Festivaller Günün Haberi

Boğaziçi Film Festivali’nin yarışma ve Bosphorus Film Lab başvuruları süresi 11 Eylül tarihine kadar uzatıldı. 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 23 – 30 Ekim tarihleri arasında 8. si düzenlenecek olan Boğaziçi Film Festivali‘nin yarışma ve Bosphorus Film Lab‘ın başvuru süreleri uzatıldı.

Ulusal uzun metraj, ulusal kısa kurmaca ve belgesel yarışmaları ile festivalin endüstri bölümü olan Bosphorus Film Lab için son başvuru tarih 11 Eylül olarak belirlendi. 

Başvuruların 11 Eylül gününe kadar devam edeceği 8. Boğaziçi Film Festivali, 23 – 30 Ekim‘de İstanbul’da gerçekleştirilecek. Festival kapsamında düzenlenecek tüm yarışmalı bölümlerin yönetmelikleri ve başvurularına bogazicifilmfestivali.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

En az 60 dakika uzunluğunda ve ilk kurgusu tamamlanmış olan filmlerin katılabileceği, festivalin endüstri bölümü First Cut Lab‘a başvuruları ise 1 Ekim’de sona erecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up