8. Boğaziçi Film Festivali Salonlara Çağırıyor

Festivaller Günün Haberi

Bu sene 8. si düzenlenecek olan “Boğaziçi Film Festivali” gösterimlerini sinema salonlarında yapacak.

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 23 – 30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 8. Boğaziçi Film Festivali‘nin film gösterimleri, COVID-19 kuralları kapsamında Beyoğlu ve Kadıköy sinemalarında gerçekleşecek. Festival, gösterimlerini koronavirüs tedbirlerine uygun olarak yeniden düzenlenen seans saatleriyle beraber fiziki olarak sinema salonlarında gerçekleştirerek seyircisini bu yıl da salonlarda ağırlayacak.

#HerŞeyeRağmen etiketiyle seyircisini salonlara davet eden festivalin afişi de görücüye çıktı. Bu yıl da sinema salonlarını ve İstanbul’u süsleyecek afiş, renk uyumunu festivalin simgesi yunusla tamamlıyor.

Fiziki gösterimlerin yanı sıra festivalin endüstri bölümü olan Bosphorus Film Lab da ise bu yıl tüm platform sunumları ve bu kapsamda düzenlenen etkinlikler online olarak organize edilecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up