Bizimle İletişime Geçin

Gişe

6 – 12 Nisan 2018 Gişe Verileri

Bu hafta en çok hangi film izlendi?

Yayınlandı

tarihinde

Bu hafta en çok hangi film izlendi, Ailecek Şaşkınız, Can Feda, Bizim Köyün Şarkısı’nın seyirci sayısı kaç? İşte 6 – 8 Nisan 2018 gişe verileri.

Ailecek Şaşkınız bu hafta da en çok izlenen yapım oldu. Film, bu hafta 226 bin 107 bilet kesti. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrolünde olduğu komedi filmi bugüne kadar 3 milyon 413 bin 771 bilet sattı.

BKM‘nin yeni filmi Bizim Köyün Şarkısı 193 bin 46 biletle ikinci sırayı alırken bu hafta gösterime giren savaş filmi Can Feda ilk haftasında 170 bin 796 bilet sattı. Üçüncü sırada ise Steven Spielberg‘in yeni bilim kurgusu Başlat: Ready Player One var. Film, bu hafta 65 bin 645 bilet keserken toplamda ise 150 bin 874 bilet kesti.

Başlat: Ready Player One bu hafta 65 bin 645 bilet kesti.

Devam animasyonu Fındık İşi 2, ilk haftasında 62 bin 909 biletle beşinci sırada yer aldı.

Bu hafta gösterime giren Karanlık Sır 20 bin 18, Kızım ve Ben 13 bin 713 ve Haluk Bilginer‘in de başrolünde olduğu Eski Kocam(ız) 4 bin 855 kişi tarafından izlendi.

DAHA GÜNCEL VERİLER İÇİN TIKLAYIN.

Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

 

 

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gişe

Âkif Filmi Türkiye Gişesinin Yeni Lideri Oldu

Film, Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazış sürecini konu alıyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Âkif

24-26 Eylül hafta sonu seyirci sayıları belli oldu. Bu hafta vizyona giren on film içinden 55 bin seyirciyle Box Office Türkiye’nin yeni lideri, Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazış sürecini konu alan filmi Âkif oldu.

Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazış sürecini konu alan Âkif filmi 55 bin seyirciyle Box Office Türkiye’nin yeni lideri oldu. Vizyondaki ilk hafta sonunda 55 bin 112 seyirci tarafından seyredilen film, pandemi döneminin en iyi açılış yapan yapan yerli film oldu. Yapımcısı ve dağıtımcısının ortak kararı ile 10 TL indirimli bilet satışıyla vizyona giren Âkif, seyirci bazında birinci olurken, hasılat bazında hafta sonunun birincisi Patron Bebek 2: Aile Şirketi oldu.

24-26 Eylül hafta sonunun seyirci sayılarını şu şekilde:  

Okumaya Devam Et

Gişe

“Shang-Chi” 4. Haftasında da ABD’de Gişesinde Zirvede

Film dördüncü haftasında da birinciliğini sürdürmeye devam etti.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

ABD gişesinin 24 – 26 Eylül 2021 birincisi yine “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” filmi oldu.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi, ABD vizyonundaki dördüncü haftasında da birinciliği bırakmadı. Dördüncü haftasında $13,4 milyon hasılatla gişenin zirvesindeki yerini koruyan film, Black Widow’u geride bırakarak 2021 yılının şimdiye kadar en fazla hasılat yapan filmi oldu.

ABD’de toplamda $196,46 milyona erişen Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, dünya genelinde $363,36 milyona ulaştı. Henüz Çin sinemalarında vizyona girmeyen film, bir süre daha gündemde olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Box Office ABD – Hafta Sonu Top 5 (24 – 26 Eylül 2021)

  1. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) – $13,4 milyon 
  2. Sevgili Evan Hansen (Dear Evan Hansen) – $7,5 milyon 
  3. Gerçek Kahraman (Free Guy) – $4,13 milyon 
  4. Şeker Adamın Laneti (Candyman) – $2,5 milyon 
  5. Cry Macho – $2,12 milyon
Okumaya Devam Et

Gişe

The Boss Baby 2 Türkiye Gişesinin Birincisi Oldu

17-19 Eylül hafta sonu seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Patron Bebek 2: Aile Şirketi (The Boss Baby: Family Business), Türkiye sinemalarında vizyona girdiği ilk haftasında 49 bin seyirciye ulaşarak gişenin yeni lideri oldu.

Patron Bebek (The Boss Baby)‘in devam filmi Patron Bebek 2: Aile Şirketi (The Boss Baby: Family Business), vizyondaki ilk haftasında gişeyi birincilikle noktaladı. İlk filmi ülkemizde yaklaşık 615 bin kişi tarafından seyredilen serinin ikinci filmi ilk hafta sonunda 48 bin 814 seyirci tarafından izlendi.

17-19 Eylül hafta sonu seyirci sayıları şu şekilde:

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler