57. Antalya Altın Portakal Film Festivali İçin Geri Sayım Başladı

Festivaller Manşet

Bu sene 57. kez düzenlenecek olan “Antalya Altın Portakal Film Festivali” sinemaseverlerle buluşmak için geri sayıma başladı.

57. Antalya Altın Portakal Film Festivali‘ne sayılı günler kala film gösterimlerinin gerçekleşeceği açık hava sinemaları belli oldu. Bu yıl tüm dünyayı etkileyen salgın nedeniyle açık havada gerçekleşecek olan gösterimler, Yıldızların Altında adı verilen üç açık hava sinemasında gerçekleşecek. Merakla beklenen 44 farklı festival filminin biletleri ise bugün itibariyle biletix üzerinden, 1 Ekim itibariyle de Atatürk Kültür Merkezi gişelerinden alınabilecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in başkanlığını üstlendiği festivalin idari direktörlüğünü geçen yıl olduğu gibi Cansel Tuncer, yönetmenliğini Ahmet Boyacıoğlu, sanat yönetmenliğini Başak Emre, Antalya Film Forum’un yöneticiliğini ise Olena Yershova Yıldız yürütüyor. Heyecanla beklenen festival 3 – 10 Ekim tarihleri arasında Antalya‘da gerçekleşecek.

Gösterim Mekanları

  • Yıldızların Altında 1 / Cam Piramit Yanı
  • Yıldızların Altında 2 / Konyaaltı Sahili
  • Yıldızların Altında 3 / AKM, Amfi Tiyatro

Biletler

 İndirimli biletler; öğrenciler, öğretmenler ve emekli seyirciler için geçerlidir.

Yıldızların Altında 3: AKM, Amfi Tiyatro’daki tüm gösterimler ücretsizdir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up