41 Yıllık Ortaklık: De Niro ve Al Pacino

Dünya Genel Manşet

Sinema dünyası, önümüzdeki yıl çekimlerine başlanacak 3 usta ismi birleştiren I Heard You Paint Houses filmi için şimdiden sabırsızlanıyor.

Usta yönetmen Martin Scorsese‘in çekeceği filmin başrollerinde, Hollywood’un en önemli isimlerinden ikisi; Robert De Niro ve Al Pacino yer alacak.

ucubirarada2
(Al Pacino, Martin Scorsese ve Robert Deniro’nun eskilerden kalma bir fotoğrafı)

Her biri dahil yek başına oldukları filmin kalitesinde sıçrama etkisi yapan bu 3 isim bir araya geldiğinde, ortaya nasıl bir sonuç çıkacağına dair tahmin yürütmek zor olmasa gerek.

Daha önce de pek çok kez Martin Scorsese ile Robert De Niro‘yu aynı projede izlemiştik; şimdi Al Pacino‘nun da dahil olmasıyla beklentiler tavan yaptı desek abartmış olmayız herhalde.

Robert De Niro ve Al Pacino‘yu 4. kez bir arada göreceğimiz filmin hazırlıkları sürerken, ikilinin geçmiş performanslarına dair hafıza tazelemekte fayda var.

Çekimlerinin önümüzdeki yıl başlayacağı açıklanan, Amerika’nın en ünlü mafya ailelerinden birinin hikayesini konu alacak film ile ilgili haberler gündemdeyken, Al Pacino ve De Niro‘nun beraber rol aldığı filmlerden bir dosya hazırladık.

“De Niro ve Al Pacino’nun Ortak Geçmişi” dosyamız için tıklayınız

 

 

 

 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up