4 yeni film vizyona giriyor

Manşet Türkiye

Bu hafta 1’i yerli 4 yeni film vizyona giriyor.

“Saç (Hair)”

Tayfun Pirselimoğlu “Rıza” ve “Pus”tan sonra üçlemesini “Saç”la tamamladı.

Tayfun Pirselimoğlu’nun yönettiği ve Ayberk Pekcan, Nazan Kesal ile Rıza Akın’ın oynadığı ”Saç” filmi, dram sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Hastalığından dolayı yakında öleceğini bilen Hamdi Tarlabaşı’nda perukçuluk yapmaktadır. Ölmeden önce yapmak istediği, ama gerçekleşemeyeceğinden de neredeyse emin olduğu yegane şey televizyonlarda gördüğü cenneti andıran Brezilya’ya gitmektir. Dükkanının penceresinden sigara içerek karşı kaldırımda dikilen peruklu bir fahişeyi izleyerek geçirdiği kalan günlerinden birinde içeri uzun,güzel saçlarını satmak üzere bir kadın girer. O günden sonra tuhaf bir takıntının esiri olan Hamdi gittiği her yerde kadını izlemeye başlar.

Fragmanı izlemek için tıklayınız!

 

”Son Durak 5 (Final Destination 5)

Son Durak 5 izleyenlerin kanını donduracak...

Steve Quale’in yönettiği ve Emma Bell, Nicholas D’Agosto, Miles Fisher ile Arlen Escarpeta’nın oynadığı ”Son Durak 5 (Final Destination 5)” filmi, korku sahneleriyle izleyicilerin ilgisini çekecek.

Filmde, otobüs yolculuğu devam ederken Sam, kendisi, arkadaşları ve birçok insanın, köprünün çökmesi sonucu öleceğine dair bir öngörü yaşar. Bu öngörü sona erdiğinde, gördükleri gerçek olmaya başlar.

Sam, panik halinde mesai arkadaşlarından olabildiğince çoğunu, dostu Peter ve kız arkadaşı Molly’yi
felaketten uzaklaştırmaya çalışır.

Fragmanı izlemek için tıklayınız!

 

”Kötü Öğretmen (Bad Teacher)”

Bu öğretmen çok kötü...

Jake Kasdan’ın yönettiği ve Cameron Diaz, Justin Timberlake, Lucy Punch ile Jason Segel’in oynadığı ”Kötü Öğretmen (Bad Teacher)” filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerle buluşacak.

Filmde, Elizabeth, ağzı bozuk ve gaddar bir öğretmendir. Bir an önce evlenip öğretmenlikten ayrılmak isteyen Elizabeth, zengin ve yakışıklı yedek öğretmenin kalbini kazanma planını hayata geçirir.

Bu konuda meslektaşı Amy ile rekabet ederken, kendisine asılan beden eğitimi öğretmeniyle de uğraşır ve yaptıkları kendisini bile hayrete düşürür.

Fragmanı izlemek için tıklayınız!

 

”Bir Tutam Cennet (A Little Bit Of Heaven)”

Bir Tutam Cennet romantik sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Nicole Kassell’in yönettiği ve Kate Hudson, Gael Garcia Bernal, Rosemarie Dewitt ile Lucy Punch’ın oynadığı ”Bir Tutam Cennet (A Little Bit Of Heaven)” filmi, romantizm sahneleriyle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Filmin konusu şöyle: ”Marley Corbett, genç, güzel ve bir o kadar da uçuk kaçık bir reklamcıdır.

En büyük korkusuysa büyük bir aşk yaşayarak kendini birine açmak ve bir ilişkinin sorumluluğunu almaktır.

Hayata karşı alaycı bir tavır takınan, olayları pek de ciddiye almayan Marley’in yapacağı doktor ziyareti hem kendisi, hem de doktoru için yepyeni bir macera olacaktır.”

Fragmanı izlemek için tıklayınız!

Sinefesto Haber Merkezi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up