4 – 6 Ağustos 2017 Gişe Verileri

Manşet Türkiye
4 – 6 Ağustos 2017 Gişe Verileri

Bu hafta sonu en çok hangi film izlendi? Cumali Ceber, Kara Kule ve Maymunlar Cehennemi: Savaş’ın seyirci sayısı kaç?

İşte 4 – 6 Ağustos 2017 Gişe Rakamları

Bu hafta en çok izlenen yapım, Halil Söyletmez’in Vine karakteri Cumali Ceber’in sinema filmi oldu. Cumali Ceber Allah Seni Alsın, 128 bin 564 biletle hafta sonunun lideri oldu. Yapım, tüm zamanların en iyi yaz hafta sonu açılışına da imza attı. Daha önceki rekor 49 bin biletle Kış Uykusu’nundu. 

Listenin ikinci sırası ise bir Stephen King uyarlaması olan Kara Kule’nin oldu. Film, 69 bin 737 bilet kesti. Üçüncü sırada ise Maymunlar Cehennemi Savaş’ın. Modern üçlemenin final filmi 39 bin 913 biletle en çok izlenen üçüncü yapım oldu.

Valerian, beklenen ilgiyi göremedi.

Listenin dördüncü sırası bu hafta gösterime giren bir animasyon filmin. Balerin ve Afacan Mucit, 29 bin 721 biletle zirvenin ilk beşinde yer aldın

Luc Besson’un son filmi Valerian ise 26 bin 2 biletle beşinci sırayı aldı. İşte bu hafta sonu izlenen 40 yapımın rakamları.

Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up