Bizimle İletişime Geçin

Gişe

30 Mart – 05 Nisan 2018 Gişe Verileri

Bu hafta en çok hangi film izlendi?

Yayınlandı

tarihinde

Bu hafta en çok hangi film izlendi, Bizim Köyün Şarkısı, Ailecek Şaşkınız ve Kaybedenler Kulübü Yolda’nın seyirci sayısı kaç? İşte gişe verileri.

Bu hafta gişenin zirvesi el değiştirdi. Ailecek Şaşkınız, tahtını BKM’nin yeni yapımı Bizim Köyün Şarkısı‘ndan geri aldı. Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisinin yeni filmi Ailecek Şaşkınız beşinci haftasında 232 bin 971 bilet kesti. Film, şu ana kadar 3 milyon 187 bin 664 kişi tarafından izlendi.

Güldüy Güldüy ekibinin kadrosunun başrolde olduğu Bizim Köyün Şarkısı ilk haftasında 230 bin 617 bilet kesti ve ikinci sırayı aldı.

Kaybedenler Kulübü Yolda üçüncü haftasında 84 bin 615 biletle üçüncü oldu  Film, şu ana kadar 514 bin 261 kişinin tercihi oldu

Steven Spielberg’in yeni bilim kurgusu Başlat Ready Player One ilk haftasında 83 bin 693 bilet satarak dördüncü sırada yer aldı.

Dünya genelinde büyük beğeni toplayan Ready Player One, ülkemizde beklenen ilgiyi görmedi.

Pasifik Savaşı: İsyan ise 62 bin 509 biletle beşinci oldu.

Tolga Karaçelik‘in yeni filmi Kelebekler 35 bin 283, yerli komedi Arapsaçı 18 bin 691 ve 12 Savaşçı 11 bin 898 bilet kesti. İşte tüm rakamlar.

DAHA GÜNCEL VERİLER İÇİN TIKLAYIN

Veriler Box Office Türkiye’den alınmıştır.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gişe

Âkif Filmi Türkiye Gişesinin Yeni Lideri Oldu

Film, Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazış sürecini konu alıyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Âkif

24-26 Eylül hafta sonu seyirci sayıları belli oldu. Bu hafta vizyona giren on film içinden 55 bin seyirciyle Box Office Türkiye’nin yeni lideri, Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazış sürecini konu alan filmi Âkif oldu.

Mehmet Âkif Ersoy’un İstiklâl Marşı’nı yazış sürecini konu alan Âkif filmi 55 bin seyirciyle Box Office Türkiye’nin yeni lideri oldu. Vizyondaki ilk hafta sonunda 55 bin 112 seyirci tarafından seyredilen film, pandemi döneminin en iyi açılış yapan yapan yerli film oldu. Yapımcısı ve dağıtımcısının ortak kararı ile 10 TL indirimli bilet satışıyla vizyona giren Âkif, seyirci bazında birinci olurken, hasılat bazında hafta sonunun birincisi Patron Bebek 2: Aile Şirketi oldu.

24-26 Eylül hafta sonunun seyirci sayılarını şu şekilde:  

Okumaya Devam Et

Gişe

“Shang-Chi” 4. Haftasında da ABD’de Gişesinde Zirvede

Film dördüncü haftasında da birinciliğini sürdürmeye devam etti.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

ABD gişesinin 24 – 26 Eylül 2021 birincisi yine “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” filmi oldu.

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings filmi, ABD vizyonundaki dördüncü haftasında da birinciliği bırakmadı. Dördüncü haftasında $13,4 milyon hasılatla gişenin zirvesindeki yerini koruyan film, Black Widow’u geride bırakarak 2021 yılının şimdiye kadar en fazla hasılat yapan filmi oldu.

ABD’de toplamda $196,46 milyona erişen Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings, dünya genelinde $363,36 milyona ulaştı. Henüz Çin sinemalarında vizyona girmeyen film, bir süre daha gündemde olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Box Office ABD – Hafta Sonu Top 5 (24 – 26 Eylül 2021)

  1. Shang-Chi ve On Halka Efsanesi (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) – $13,4 milyon 
  2. Sevgili Evan Hansen (Dear Evan Hansen) – $7,5 milyon 
  3. Gerçek Kahraman (Free Guy) – $4,13 milyon 
  4. Şeker Adamın Laneti (Candyman) – $2,5 milyon 
  5. Cry Macho – $2,12 milyon
Okumaya Devam Et

Gişe

The Boss Baby 2 Türkiye Gişesinin Birincisi Oldu

17-19 Eylül hafta sonu seyirci sayıları belli oldu.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Patron Bebek 2: Aile Şirketi (The Boss Baby: Family Business), Türkiye sinemalarında vizyona girdiği ilk haftasında 49 bin seyirciye ulaşarak gişenin yeni lideri oldu.

Patron Bebek (The Boss Baby)‘in devam filmi Patron Bebek 2: Aile Şirketi (The Boss Baby: Family Business), vizyondaki ilk haftasında gişeyi birincilikle noktaladı. İlk filmi ülkemizde yaklaşık 615 bin kişi tarafından seyredilen serinin ikinci filmi ilk hafta sonunda 48 bin 814 seyirci tarafından izlendi.

17-19 Eylül hafta sonu seyirci sayıları şu şekilde:

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler