3 Yıl Aradan Sonra Devam Filmi ile Güldürecekler, İşte Fragman!

Fragmanlar Yakında

PATRONDAN KURTULMA SANATI 2

Jennifer Aniston (“We’re the Millers”) ile, Oscar® ödüllü Jamie Foxx (“Ray”) ve Kevin Spacey (“American Beauty,” “The Usual Suspects”) de ilk filmdeki başrollerine geri dönüyorlar. Bu arada Chris Pine (“Star Trek: Into Darkness”) ve Oscar® ödüllü Christoph Waltz (“Django Unchained,” “Inglourious Basterds”) de “Patrondan Kurtulma Sanatı 2/Horrible Bosses 2”de kadroya katılıyorlar.

2011 yılının hit komedisi “Patrondan Kurtulma Sanatı/Horrible Bosses”ın devam filmi, Jason Bateman, Charlie Day ve Jason Sudeikis’ı herkesin en sevdiği çalışanlar; Nick, Dale ve Kurt, rollerinde tekrar biraraya getiriyor.

Üstlerinin taleplerini yerine getirmekten bunalan Nick (Bateman), Dale (Day) ve Kurt (Sudeikis) “Patrondan Kurtulma Sanatı 2”de kendi işlerinin patron olmaya karar verirler. Ama kısa sürede güvenilmez bir yatırımcı altlarındaki halıyı çekiverir. Çaresiz kalan ve ellerinde yasal hiçbir fırsat kalmayan üçlü, yatırımcının yetişkin oğlunu kaçırıp ondan fidye istemek üzere bir plan yaparlar.

“Patrondan Kurtulma Sanatı 2/Horrible Bosses 2”nin yönetmeni Sean Anders, yapımcıları; Brett Ratner, Jay Stern, Chris Bender, John Rickard ve John Morris. Yönetici yapımcıları Diana Pokorny ve John Cheng. Senaryo yazarları Sean Anders & John Morris (“We’re the Millers”). Hikaye Jonathan Goldstein & John Francis Daley ve Sean Anders & John Morris, tarafından Michael Markowitz’ın yarattığı karakterlere gore kurgulandı.

Bir RatPac Entertainment/Benderspink yapımı. Film bir  Warner Bros. Entertainment Company şirketi olan, Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up