3. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali Bilet Satışları Başladı

Festivaller

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından, 13-19 Eylül 2013 tarihleri arasında 3. kez düzenlenecek olan Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali zengin film seçkisi ve kapsamlı akademik programıyla, izleyici karşısına çıkmaya hazır!

İstanbul Üniversitesi

İstanbul’un kültür-sanat ve akademik yaşamına yeni bir soluk katan festival kapsamında bu yıl da ana tema kapsamında uluslararası sempozyum, paneller ve söyleşiler düzenlenecek.

46 farklı ülkeden 100’e yakın filmin gösterileceği festivalde programdaki filmlerin büyük çoğunluğu Türkiyeli sinemaseverlerin karşısına ilk kez çıkacak. Festival film programı aşağıda belirtilen bölüm başlıklarından oluşmaktadır.

Uluslararası Altın Terazi Uzun Metraj Film Yarışması

Çocuk(ça) Adalet?

Adalet Terazisi

Suç Hikayeleri

Panorama

Film gösterimleri ve festival etkinliklerinin gerçekleşeceği mekânlar aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır:

Nişantaşı City Life Sinemaları Salon No: 3

Beyoğlu Atlas Sineması

Beyoğlu Sineması

İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi

İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Belgesel ve Kısa film gösterimleri ücretsiz izlenebilir. CityLife Nişantaşı, Atlas ve Beyoğlu Sinemaları için 6 TL’den satışa sunulacak festival biletleri, www.mybilet.com ve festival mekânlarındaki gişelerden temin edilebilir. Festivalin akademik programına ve diğer bilgilere festivalin web sitesinden ve facebook sayfasından ulaşılabilir.

Bilgi İçin: www.icapff.com

https://www.facebook.com/icapff?fref=ts

3. Uluslararası Suç ve Ceza Film Festivali

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up